Dordrecht, Netherlands

de Merwedestraat is klaar

Hij is klaar; de Merwedestraat. Auto's, fietsers en voetgangers kunnen er weer ongestoord overheen. Het is een weg met veel voordelen.
Dennis Koorevaar | 7 december 2017 17:36 | Aangepast op 7 december 2017 17:36
Dubbele fietspaden en een paar nieuwe uitritten zijn niet de enige veranderingen. Aan weerskanten van de weg staan haagjes, en is de verkeerssituatie bij de Prins Hendrikbrug aangepast.

Volgens wethouder Rik van der Linden is de straat geworden zoals de bedoeling was. Hij is ook erg tevreden over het resultaat van de weg en de verloop van het project.

Nu de Merwedestraat klaar is, is het tijd voor het volgende grote project. De Oranjelaan. Begin volgend jaar starten die werkzaamheden. De werkzaamheden aan de N3 staan gepland voor eind 2019.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...