Dordrecht, Netherlands

De Merwekrabbers spelen weer carnavalsvoorstellingen

Vanaf dinsdag 22 januari start de revuetour van Carnavalsstichting De Merwekrabbers. Ook dit jaar zullen ze hun voorstelling spelen in verzorgings- en seniorentehuizen.
Petra Scheurwater | 16 januari 2019 13:53 | Aangepast op 16 januari 2019 13:53
De vrijwilligers zijn al weken aan het oefenen voor hun show met acts, liedjes en dans. Het carnavalsthema in Dordrecht is dit jaar 'In Ooi- en Ramsgat staan we er gekleurd op'.

Op tien locaties zal de voorstelling worden gespeeld. Op vrijdag 22 februari om 19:30 uur is de laatste show te zien in Muziekcentrum Benevia . De entree bedraagt 5 euro, voor 65+ en kinderen is de prijs 3 euro.

De jeugdgroep van De Merwekrabbers treedt ook op in Benevia op zaterdagmiddag 23 februari om 13:30 uur. De toegang voor het middagprogramma is 3 euro.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...

FC Dordrecht wint weer eens: 1-2 bij Roda JC op druilerige dinsdag

FC Dordrecht moest er even op wachten, maar heeft de gehoopte Keuken Kampioen Divisie-zege binnen. D...

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...

Pim (12) beroofd van step: 'Verbijsterd dat anderen spullen stelen van kinderen'

Een 12-jarige jongen is eerder deze maand beroofd van zijn elektrische step in Dordrecht. Hij werd o...

Opmerkelijk: marketingdirecteur Damen treft schikking met OM en krijgt taakstraf

Twee verdachten in de strafzaak tegen Damen hebben een strafbeschikking geaccepteerd. Dat meldt NRC ...