gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

Plucheplakkers

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

Redactie Streekomroep |

Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (NOS Teletekstsupporter) komen nog één keer bij elkaar. De mannen hebben ook in de laatste aflevering van het seizoen genoeg te bespreken. Het stadionlicht bijvoorbeeld. In het thuisduel met Willem II (1-2 verlies) hebben de lampen een eigen wil gehad. Iets wat het seizoen van FC Dordrecht nog een beetje gedenkwaardig maakt (of juist niet).

En wat moet er op de transfermarkt gebeuren? Arco vindt dat FC Dordrecht sowieso een nieuwe spits moet zoeken, terwijl Corrado vreest voor een vertrek van doelman Celton Biai. En wie gaat de selectie samenstellen? Mark Ruijl is op vrijdag 1 mei begonnen als de nieuwe technisch directeur van Excelsior Rotterdam, dus moet er een vervanger voor hem komen. Stuurt samenwerkingspartner Feyenoord die naar de Krommedijk? Of tovert de club een andere technische man uit de hoge hoed?

Maar één naam krijgt uitgebreid aandacht: hoofdsteward Joke, die na jarenlange trouwe dienst komend seizoen als supporter bij FC Dordrecht op de tribune zit. Alle mooie woorden voor haar zijn volgens De Plucheplakkers meer dan verdiend. En het schitterende spandoek op de West-tribune verdient absoluut een compliment.

Dat en meer hoor je allemaal in de laatste podcast van dit seizoen, die je hieronder kunt beluisteren.

Lees ook

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.

PSX_20260504_080530.jpg

Accu van fatbike in brand in kelderbox

In Zwijndrecht is maandagochtend korte tijd brand geweest in een kelderbox van een portiekflat. Volgens een brandweerwoordvoerder gaat het om een accu van een fatbike.

dodenherdenking2025.png

Twee minuten stilte: op deze plekken kun je maandag terecht voor dodenherdenking

Maandag 4 mei is het om 20:00 uur in heel Nederland twee minuten stil. Zo ook in onze streek. Wil jij graag ergens een herdenking bijwonen? Bekijk in dit artikel waar dat onder meer kan.