Gemakkelijk kun je de winst op Helmond niet noemen, maar belangrijk zeker wel. FC Dordrecht staat nu op de achtste plek in de Keuken Kampioen Divisie en blijft de club het linkerrijtje van de competitie.
Maar nu mogen De Schapenkoppen in het bekertoernooi aan de bak. Daar wacht eredivisiedegradant Willem II, die een wisselvallig seizoen kent. Helaas komen we donderdagavond niet onze vriend van de show Jari Schuurman tegen, maar Devin Haen zal naar verwachting wel aanwezig zijn tegen zijn voormalige werkgever. Arco, Corrado en Sjoerd blikken vooruit op dit bekerduel.
Wat er nog meer in de podcast zit? Een lange (smakelijke) monoloog van Arco, die een nieuw stadion bezocht in Helmond. Daarnaast worden de verhoogde tarieven bij uitwedstrijden behandeld. Ook stipt Arco de nieuwe presentatiegids van FC Dordrecht aan.
Maar goed, eerst Willem II-uit en dan volgt aflevering 100 van De Plucheplakkers. Zet de podcast maar aan. Veel luisterplezier!