gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Popcentrale viert Sweet Sixteen

De Popcentrale bestaat al zestien jaar en dat is reden voor een feestje. Zaterdag 4 november is er daarom een gratis festival in de kelder van het Energiehuis.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Honderden mensen bezochten vorig jaar het 15-jarig jubileum van de Popcentrale en ook dit jaar belooft het weer gezellig te worden. Meer dan 50 verschillende artiesten zullen in de oefenruimtes, de Talent Stage en zelfs in de lift hun muziek ten gehore brengen.

De line-up is als volgt: BrandWerk, WELLS (EP release), Dreadless, SKAvuiten, Switch Bones, SHAH, LorentZ, $TEE, Kees Fluks, Sigida, Oussi-B, The Empyrean, Rob van Rij, HERE TODAY, Motörboat, Ragged Them Dirty, Redshifter, Boerensyndicaat, Celeste Liberty, Charles Diggens & Friends, Confusion, Devil's Delight, DJ BastiQ, DJ Firestar, DJ Jailhouse, DJ JustRoozz, DJ Minke, DJ Stimulus, DJ Q Vallento, Emerald, Francesco Daniel, Free at last trio !, Gorgeous Guerrilla Effect, Greenstone, Nicky en de Donnie$, No Sign of Harry Peat, Influx, Joyce, Mickey's Head, Reachel Singh, Sleepertown, Slumber, The Personalities, The Vault (unplugged) & Zsuzsanna.

Lees ook

thumb website

Reparatie Bethelkerk in volle gang: nieuwe fundering moet verzakking tegengaan

Er wordt hard gewerkt aan de fundering van de Bethelkerk in Zwijndrecht. Door middel van speciale heipalen kan verdere verzakking van de kerk worden voorkomen. Ondanks dat de scheuren er niet door verdwijnen, zorgt het er wel voor dat het niet van kwaad tot erger gaat met de kerk.

IMG_8032 (1)

Fietsen geweerd uit trein en minder stops, onbegrip in dit dorp: ‘Erg triest’

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang dicht is, mogen reizigers op de MerwedeLingelijn geen fietsen meer meenemen. Volgens de provincie broodnodig, maar sommige forenzen begrijpen er helemaal niets van. “In de avond is het heel handig om je fiets mee te nemen, dan kan je lekker de stad in”, zegt de Hardinxveldse tiener Jan den Breejen. In zijn dorp vallen de maatregelen helemaal niet goed: dat dorp wordt namelijk dubbel geraakt.

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.