Dordrecht, Netherlands

De Vakantiekinderfeesten zijn weer begonnen

Het Dagkamp van de Vakantiekinderfeesten (VKF) is weer begonnen.
Sofia Letova | 12 juli 2017 17:30 | Aangepast op 12 juli 2017 17:30
Kinderen tussen de vijf en zestien jaar worden met de bus opgehaald en worden naar een kamp terrein aan de Schenkeldijk gebracht. Ieder jaar wordt het Dagkamp georganiseerd.

Met 80 kinderen zijn het Dagkamp populair. Het zijn er zelfs meer dan vorig jaar. En het valt dit jaar op dat er veel jongere kinderen op af komen.Over twee weken begint het Weekkamp. Dan mogen de kinderen ook blijven slapen.

Naast alle activiteiten organiseert de bibliotheek in samenwerking met VKF dit jaar een workshop journalistiek voor kinderen boven de 10. Daar maken ze kennis met de

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...

Fris FC Dordrecht treft De Graafschap in play-offs: ‘Extra gas geven daar’

FC Dordrecht weet het sinds vrijdagavond zeker: De Graafschap is de eerste tegenstander in de nacomp...

Bekendmaking paus Leo XIV brengt 'vreugde' in Dordtse kerk

In de Dordtse Sint-Antoniuskerk zitten donderdag tien personen aan tafel voor een bijbelcursus, wann...