gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Vrijheid gaat weer open

Café De Vrijheid aan de Noordendijk gaat op vrijdag 31 maart weer open.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Een jaar geleden moest de vorige eigenaar na financiële tegenvallers de zaak sluiten. Het personeel begon daarna een crowdfunding-actie en via een benefiet-voorstelling bij DOOR en donaties lukte het om voldoende fondsen bij elkaar te krijgen. Daarmee kon de nieuwe eigenaresse, Inge Deen, het 100 jaar oude schipperscafé voor Dordrecht behouden.

De nieuwe start (met het oude personeel) wordt uitbundig gevierd met een compleet feest-weekend. Verschillende Dordtse bands en artiesten komen langs en zorgen voor de live-muziek. Ook voormalige DJ’s laten weer van zich horen. Het complete programma wordt via Facebook bekend gemaakt.

Voor de buurtbewoners wordt een apart evenement georganiseerd voor de hernieuwde kennismaking.

Lees ook

Winteropvang-Dordrecht-768x576

Dak- en thuislozen kunnen hier opnieuw terecht deze winter

Voor dak- en thuislozen uit onze streek komt opnieuw een tijdelijke regionale winteropvang in Gorinchem. Vanaf 1 december biedt Gebouw C, pal naast het Stadhuis, onderdak voor wie Dordrecht moeilijker bereikbaar is. De kosten worden betaald uit rijksmiddelen van maatschappelijke opvang, Dordrecht beheert deze regionale pot.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.