Dordrecht, Netherlands

De VVV komt met Dordtse mondkapjes

Steeds meer bedrijven komen met hun eigen mondkapjes, ook in Dordrecht. Zo komt de VVV met mondkapjes als promotie voor Dordrecht. Maar de VVV is niet het enige Dordtse bedrijf met mondkapjes.
Emma Meijer | 3 september 2020 16:15 | Aangepast op 3 september 2020 16:15
Naast de VVV kwam al eerder FC Dordrecht met mondkapjes. De helft van de opbrengst van de Schapekapjes, zoals de voetbalclub ze noemt, gaat naar de maatschappelijke projecten van de club.

En er is nog meer voor het goede doel gedaan met mondkapjes. Anne Mol – Aan de Wiel had in augustus 175 mondkapjes genaaid met als goed doel Het Parkhuis. Ze had met de actie 700 euro opgehaald.

Vanaf vandaag zijn de Dordtse mondkapjes verkrijgbaar bij de VVV. Op het mondkapje staat een deel van de binnenstad afgebeeld.

Foto: Twitter VVV Dordrecht

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...