gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Debat 'Nachtboot Drechtsteden'

De Partij van de Arbeid Zuid-Holland organiseert op woensdagavond 20 januari een debat over een avonddienst voor de Aquabus in de Drechtsteden.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De Aquabus heeft een waterbus beschikbaar gesteld voor dit debat. Dat wordt geleid door Statenlid Martin Celik. In het panel zitten wethouder Rik van der Linden, Gerben Baay van Dordrecht Marketing, Winnie Veth, een inwoner van Papendrecht en de directeur van de Waterbus, Gerbrand Schutten.

Uit het meldpunt, dat over deze kwestie in het najaar door de PvdA werd geopend, bleek dat 93% van de respondenten het een uitstekend idee vindt. Horeca, toerisme en detailhandel zouden er ruimschoots van profiteren.

Het aantal plaatsen is beperkt en tijdens het debat vaart de boot. Vanaf 19.30 uur is de boot aan de Merwedekade open. Het debat begint om 20.00 uur.

Lees ook

a15parallelbaan

Let op: parallelbaan A15 bij Ridderkerk komende dagen dicht

Automobilisten op de A15 moeten de komende dagen rekening houden met een extra reistijd tot zestig minuten. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt op de parallelbaan tussen de knooppunten Ridderkerk en Benelux, waardoor de weg vanaf vrijdagavond tot en met 26 oktober deels dicht is.

foto brand pap

Ali (84) moet urenlang huis uit door grote brand: ‘Er kwam gitzwarte rook omhoog’

“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”

dordtopslot

Bijna 200 bekeuringen, hakbijl ingenomen en 5 aanhoudingen tijdens 'Dordt op Slot'

Bij een controle onder de noemer ‘Dordt op Slot’ zijn donderdag bijna tweehonderd bekeuringen uitgedeeld. Ook werden een hakbijl en twee messen in beslag genomen, meldt de politie.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

nk2026102893A09535

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

militairen

Militaire avondoefening: ‘Bij schoten, geen zorgen!’

Verschillende onderdelen van defensie oefenen dinsdagavond in Dordrecht. Dat doen ze op het terrein van het Spinel Veiligheidscentrum, waar normaal hulpdiensten brandoefeningen houden.