Dordrecht, Netherlands

Debat over cultuur

Naar aanleiding van het nieuwe cultuurbeleid waar de gemeente binnenkort over in gesprek gaat, organiseert Gewoon Dordt een Lagerhuisdebat.
Dennis Koorevaar | 28 augustus 2019 12:06 | Aangepast op 28 augustus 2019 12:06

Het debat is op 20 september en vindt plaats in The Movies. 
De partij wil graag de mening van de Dordtenaren horen over cultuur en aan de hand van drie stellingen wordt er gedebatteerd. 

Iedere stelling wordt ingeleid, waarna de discussie van start kan gaan. Ook wordt er iemand gekozen tot beste debater van de avond.

Voor het debat van 20 september dat begint om 20.00 uur kun je je aanmelden via info@gewoondordt.nl

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Accepteer en praat over tegenslag: ‘Het leven is als mens leuker dan als held’

Hoe ga je om met tegenslag, verlies of druk als de buitenwereld van je verlangd dat je er altijd ben...

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Voor een recordbedrag heeft FC Dordrecht clubtopscorer Yannick Eduardo verkocht aan de huidige numme...

Deze brug gaat maanden dicht vanwege werkzaamheden

De Matenabrug in Wijngaarden (gemeente Molenlanden) wordt tussen 3 februari en eind april volledig a...

1,6 miljoen statiegeldblikjes ingeleverd in 2025: ‘Voldoet aan de verwachtingen’

Er zijn afgelopen jaar 1,6 miljoen statiegeld blikjes en flesjes ingeleverd bij de bulkmachine bij h...

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...