Dordrecht, Netherlands

Debat over cultuur

Naar aanleiding van het nieuwe cultuurbeleid waar de gemeente binnenkort over in gesprek gaat, organiseert Gewoon Dordt een Lagerhuisdebat.
Dennis Koorevaar | 28 augustus 2019 12:06 | Aangepast op 28 augustus 2019 12:06

Het debat is op 20 september en vindt plaats in The Movies. 
De partij wil graag de mening van de Dordtenaren horen over cultuur en aan de hand van drie stellingen wordt er gedebatteerd. 

Iedere stelling wordt ingeleid, waarna de discussie van start kan gaan. Ook wordt er iemand gekozen tot beste debater van de avond.

Voor het debat van 20 september dat begint om 20.00 uur kun je je aanmelden via info@gewoondordt.nl

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...

Renovatie Brug over de Noord gaat vrijdagavond van start: dit moet er gebeuren

Ruim 21.000 auto’s, duizend vrachtwagens en 2300 fietsers rijden elke dag over de Brug over de Noord...

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...