Dordrecht, Netherlands

Debat over multiculturele samenleving

‘Hoeveel diversiteit kan onze samenleving aan?’ Is de multiculturele samenleving een vloek of een zegen? Dat is het onderwerp in het Debat in de Stad dat op donderdag 6 juni wordt georganiseerd door het Platform Dordtse Kerken en het Humanistisch Verbond.
Gert van der Steen | 3 juni 2019 12:31 | Aangepast op 3 juni 2019 12:31
Sprekers op die avond zijn Prof. Dr. Schrover, hoogleraar Economische en Sociale Geschiedenis in het bijzonder migratiegeschiedenis, Drs. Karabulut, lid Tweede Kamer voor de SP en Ds. Dekker.

Het debat wordt geleid door Dominic Schreijer, oud-burgemeester van Zwijndrecht. Er is een muzikale bijdrage van de Talentenklas van ToBe.

Het debat wordt gehouden in de Remonstrantse Kerk aan de Cornelis de Wittstraat en begint om 20.00 uur.

Toegang is gratis, maar er is wel een collecte.

Lees ook

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...