gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Deborah Gravenstijn over OS: "Spelen van de verliezers"

De Dordtse oud-judoka Deborah Gravenstijn heeft een verklaring voor het wat tegenvallende optreden van de Nederlanders op de Olympische Spelen. "Het is allemaal ik, ik, ik; eilandpolitiek. De naam TeamNL is ook een beetje ongepast. Ze willen eenheid en kracht uitstralen, maar doordat ze steeds minder middelen hebben gaat iedereen voor zichzelf."

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De judoka noemt deze Olympische Spelen in het radioprogramma Studio De Witt "de spelen van de verliezers in plaats van de winnaars, het wordt gewoon ondergesneeuwd". Dat komt ook doordat de verkeerde verwachtingen geschept worden. "Achteraf zegt Henk Grol 'mijn lichaam is niet goed', kom daar dan van te voren mee en zeg niet 'hij wordt olympisch kampioen'."

Gravenstijn ziet gelukkig ook wel voorbeeld hoe TeamNL zich wel goed presenteert. Oud-olympisch kampioen Marianne Vos is volgens haar een voorbeeld hoe het wel moet: juichen voor de nieuwe olympische kampioen.

Een oplossing voor het volgens haar verkeerde beleid heeft Gravenstijn niet zo maar. Terug in de judobond waar ze in mei 2016 nog uitstapte - nadat vijf top-judoka's haar vertrek in een open brief eiste - ziet ze ook niet zitten.

Beluister het hele interview met Deborah Gravenstein hier.

Lees ook

IMG_6652

Dordtse Spuiweg gaat op de schop en wordt fietsstraat met tweerichtingsverkeer

Grote veranderingen aan de Dordtse Spuiweg. De eenrichtingsstraat die een afzonderlijk fietspad aan de zijkant van de straat heeft, wordt de komende maanden veranderd in een fietsstraat met tweerichtingsverkeer. Daarom is de weg tot begin december dicht.

rijnmondweerfoto

Deze week weinig regen en temperatuur loopt op, mogelijk zonnig weekend

De meteorologische herfst begint dinsdag. Maar wie dan meteen denkt aan regen, wind en een dikke jas, komt voorlopig bedrogen uit. Het weer heeft namelijk helemaal geen haast om afscheid te nemen van de zomer.

papendrechtsebrugnadezomer

Extreme drukte blijft uit op eerste dag na de zomervakantie met dichte brug

Gehuld in regenpakken, met paraplu’s en capuchons hebben honderden fietsers maandagochtend hun route naar school en werk voor het eerst na de zomervakantie afgelegd met een dichte Papendrechtsebrug. Hoewel extreme drukte werd verwacht, bleef dat bij de pont en Waterbus uit. “Het is nu goed te doen, maar ik heb ook begrepen dat nog niet iedereen deze maandag begonnen is”, zegt burgemeester Nanning Mol.

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.

Overval Kruidvat Kerkbuurt Sliedrecht

Gewapende overval op winkel, 17-jarige verdachte aangehouden

Aan de Kerkbuurt in Sliedrecht heeft dinsdagavond een gewapende overval met een mes plaatsgevonden. Dit gebeurde rond 17.30 uur bij een vestiging van de Kruidvat.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.