Dordrecht, Netherlands

Deconinck's miljoenenpanden verkocht

Twee miljoenenpanden van de Dordtse Victor Deconinck, aan de Kuipershaven en deels aan de Wijnstraat, zijn verkocht. Deconinck zette de panden begin 2017 te koop. Nu is er één eigenaar gevonden voor beiden.
Jordy Nijenhuis | 31 juli 2018 15:25 | Aangepast op 31 juli 2018 15:25
Het woonhuis aan de Kuipershaven is voor 1,2 miljoen euro verkocht, de Galerie De Compagnie aan de Wijnstraat is voor 1,65 miljoen overgedragen aan de nieuwe koper. Wat de nieuwe koper met de panden gaan doen is nog niet bekend.

Victor Deconinck, oud-televisiepresentator, blijft wel in Dordrecht wonen. Samen met zijn vriendin heeft hij een nieuw huis gekocht aan de Wolwevershaven, aan de overkant van hun huidige woning.


(Foto: Google Maps)

Meest gelezen

Gewonde bij schietpartij Dordrecht, 19-jarige vast

Pascalle van Werkhoven | 27 apr 2025 09:21

Dordrecht geniet van Koningsdagoptreden van Nielson en Douwe Bob

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 26 apr 2025 16:51

Lees ook

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over vrijheid en verzet

In de nieuwste aflevering van Via Cultura staat dit weekend oorlog, herinnering en veerkracht centra...

'Het is in Zwijndrecht gebeurd, het moet in Zwijndrecht blijven'

Het Zwijndrechtse historisch centrum de Vergulde Swaen ontvangt in het teken van 80 jaar bevrijding ...

Nóg een gemeente doet aangifte tegen Chemours

Chemiebedrijf Chemours in Dordrecht wordt door de gemeente Helmond verantwoordelijk gehouden voor PF...

Loden tijden voor Wilhelm Tell: gemeente overweegt sluiting clubgebouw

Vanaf oktober bestaat schietsportvereniging Wilhelm Tell uit Alblasserdam honderd jaar. Door aangeko...

Zeven Stolpersteine vernield: 'Een aanval op onze waarden van respect en menselijkheid'

In Dordrecht zijn zeven gedenkstenen vernield van Joodse slachtoffers die tijdens de Holocaust zijn ...

Molenlanden verkent mogelijkheden voor zonnepanelen bij A27

De snelweg A27 wordt in de nabije toekomst wellicht geflankeerd door zonnepanelen. Als mogelijke loc...