gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Deel verkeersmaatregelen Wantijbrug vervalt

b0652141a9cc9d27b63be3d315ef85dc

De gemeente heeft een deel van de verkeersmaatregelen rond de werkzaamheden bij de Wantijbrug opgeheven. Door de maatregelen voor het coronavirus is het op de wegen in Dordrecht erg rustig geworden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De maatregelen waren genomen om de doorstroming te bevorderen. Die zijn nu niet meer nodig, schrijft de gemeente.

"Doordat de scholen dicht zijn is de grootste stroom fietsers verdwenen en zijn de verkeersregelaars niet meer nodig", schrijft de gemeente.

Zo stonden er verkeersregelaars op de Noordendijk, bij de Oranjelaan en bij het Halmaheiraplein. Ook vervalt de afsluiting op de Oranjelaan richting de Bankastraat en die bij het Halmaheiraplein.

Niet alle maatregelen worden ingetrokken. De afsluiting op de Singel en de Baden Powelllaan blijft zeker een week staan. Mogelijk wordt volgende week de afsluiting alsnog weggehaald.

Het vrachtwagenverbod op de Provinciale weg blijft bestaan.

Rijkswaterstaat laat weten dat de Wantijbrug wel tot begin april afgesloten blijft.

Lees ook

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.

fancycrave1-hands-820272

Sites van gemeenten niet toegankelijk voor bezoekers met beperking: 'Mensen worden uitgesloten'

Slechts één op de twintig websites en apps van gemeenten in deze streek heeft de status ‘volledig toegankelijk’ voor mensen met een beperking. Dat blijkt uit een analyse van Rijnmond van gegevens van 23 gemeenten in de hele regio. Sliedrecht scoort slecht, maar benadrukt dat ontbrekend of verouderd onderzoek meespeelt in hun beoordeling.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

OV staking

Opgelet: staking in het streekvervoer gaat donderdag niet door

De aangekondigde staking in het streekvervoer van donderdag gaat niet door. Vakbonden en werkgevers gaan opnieuw met elkaar in gesprek over een nieuwe cao voor de ongeveer 13.500 werknemers. De vakbonden schorten hun acties voor twee weken op.

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.