gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Defensie springt bij in Parkhuis, maar de situatie is er ‘een stuk beter’

d14d95d72432f601aaa8efac94449815

Een aantal zorgmedewerkers van Defensie zal het Parkhuis gaan ondersteunen. Dit om de lasten van het personeel te verlichten, zo maakte burgemeester Wouter Kolff bekend tijdens de wekelijkse persconferentie.

Corrado Francke |  | Aangepast op
“Wel is de situatie in het Parkhuis een stuk beter dan in de afgelopen weken”, benadrukt Kolff. Maar vanwege de atypische situatie heeft de burgemeester contact gehad met het ministerie over eventuele hulp, die er dus gaat komen vanuit Defensie.

In totaal zijn er nu 117 bewoners besmet (geweest) in het verpleeghuis in Dubbeldam. 86 hiervan zijn hersteld: 31 bewoners zijn overleden aan de gevolgen van het virus.

Ondanks de verbeterde situatie blijft het “een diep droevige periode voor het Parkhuis” volgens Kolff. “Zowel voor bewoners als familieleden.”


Lees ook

vandrielheijkoop

Door politiek gekrakeel heeft Papendrecht deze zomer even twee burgemeesters

Tijdens de vakantie van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel neemt bestuurder Jan Heijkoop voor drie weken haar taken over. Een uitzonderlijke situatie, die alles te maken heeft met politiek gekrakeel.

treinen Station Dordrecht

Spoorproblemen tussen Dordrecht en Rotterdam: minder treinen

Vanwege een seinstoring reden er woensdagochtend minder treinen tussen Dordrecht en Rotterdam. De eerste treinen vielen uit rond 08.00 uur.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester niet in beroep in kinderpornozaak, straat krijgt andere naam

Herman J. gaat niet in hoger beroep tegen zijn celstraf voor het bezit van kinderporno. Dat bevestigt de rechtbank van Rotterdam aan deze streekomroep. De oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht hoorde twee weken terug het vonnis: een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

politie

Cellencomplex Dordrecht blijft in gebruik, drie locaties sluiten

De politie-eenheid Rotterdam heeft besloten de cellencomplexen in Capelle aan den IJssel, aan het Doelwater in Rotterdam en in Spijkenisse te sluiten. Het cellencomplex aan de Overkampweg in Dordrecht blijft nog wel in gebruik.

archieffotopolitie

Deel woning dicht na vondst hennepkwekerij

Een deel van een huis in Hendrik-Ido-Ambacht is op last van de burgemeester gesloten. Het gaat om een gedeelte van een huis aan de P.C. Hooftsingel dat werd verhuurd, zo maakt de gemeente maandag bekend.

streekomroepmeesterrecepalb

Neergestoken leraar terug op school, maar naar de eindmusical zit er nog niet in voor hem

Een jaar nadat hij werd neergestoken bij een eindmusical in Alblasserdam is meester Recep terug op school. De docent staat nog niet voor de klas; hij beperkt zich tot enkele uurtjes persoonlijke begeleiding van leerlingen, meldt Rijnmond.