Dordrecht, Netherlands

Defensievlucht met twaalf Dordtenaren naar Sint-Maarten

Vanaf Eindhoven Airport vertrok vandaag een defensievlucht richting Sint-Maarten. Onder de hulpverleners zijn er twaalf uit Dordrecht.
Peter Tromp | 11 september 2017 18:30 | Aangepast op 11 september 2017 18:30
Directeur van de veiligheidsregio Zuid-Holland-Zuid Carlo Post: ,,We zijn met een kleine zestig man vertrokken naar het gebied om hulp te verlenen in de regio die zwaar getroffen is door de aardbeving. Ons personeel bestaat onder andere uit ambulancemedewerkers en brandweerlieden."

Op de website van het Urban Search and Rescue Team, USAR.NL wordt een live blog bijgehouden met wat de medewerkers allemaal tijden hun werk doen. ,,Ze hebben meerdere taken gekregen, waaronder het coördineren van de hulptroepen," aldus Post.

De hulpverleners komen over twee weken weer aan in Nederland.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...