Dordrecht, Netherlands

Delegatie naar partnerstad Hastings

Een Dordtse delegatie brengt op 29 en 30 januari een bezoek aan Hastings in Engeland.
Gert van der Steen | 29 januari 2015 12:08 | Aangepast op 29 januari 2015 12:08
Wethouder Bert van de Burgt, Marlous de Vries van het Da Vinci College, Andre Boer van Krohne en directeur Rein Meester van de Duurzaamheidsfabriek gaan met het bestuur van Hastings en hun partners praten over de samenwerking tussen bedrijfsleven en onderwijs.

Zij zullen bedrijven en scholen bezoeken en tijdens een seminar visies en ervaringen uitwisselen over zaken als samenwerking tussen onderwijs en bedrijfsleven, de inrichting van beroepsonderwijs en regionaal arbeidsbeleid.

Verder worden mogelijkheden onderzocht voor uitwisseling van studenten voor werkstages en inhoudelijke samenwerking tussen bedrijven en onderwijs.

Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...