gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Delta Maritime Student Challenge een succes

89667cafb7ec3ecbb2339166191108b5

Studenten van de technische opleidingen van het Da Vinci College hadden donderdag een bijzondere uitdaging. Tijdens de Maritime Delta Student Challenge werkten ze cases uit samen met vertegenwoordigers van bedrijven uit de maritieme sector, om zo meer ervaring in de praktijk op te doen.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
“We merken dat we mbo-studenten meer in contact willen laten komen met de maritieme sector,” vertelt Hilde Veeken, van Innovation Quarter. “We willen dat ze zo zien wat de uitdagingen zijn, daarnaast kunnen ze hieruit stageplekken of misschien wel een toekomstige baan krijgen.”

De bedrijven er erg enthousiast over, zo ook Martijn Letschert van Feadship. “Wij zijn eigenlijk altijd op zoek naar nieuw talent. Studenten hebben meestal net een andere invalshoek, dus die frisse blik kan juist nieuwe ideeën opleveren.”

Aan het einde van de ochtend werd voor de best uitgewerkte case een prijs uitgereikt door de wethouder. Hij is een voorstander van dit soort evenementen. “Dit evenement is erg waardevol voor de regio, want het is in deze sector erg belangrijk dat de studenten in contact komen met bedrijven.”

Lees ook

treinstoring

Nog langer geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land is naar verwachting nog zeker tot zaterdagmiddag ontregeld. Dat komt door een stroomstoring die maandagochtend is ontstaan bij station Rotterdam Stadion. Aanvankelijk werd gedacht dat het treinverkeer eerst dinsdagochtend en later donderdagavond weer kon worden opgestart, maar het herstel van de vele kapotte stroomkabels vergt nog meer tijd.

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

hendrik ido ambacht

Opnieuw vrouw aangerand door man op fatbike in Hendrik-Ido-Ambacht

In Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagavond opnieuw een vrouw aangerand door een onbekende man op een fatbike. Dat gebeurde rond 21:30 uur langs de Krommeweg. Zeven andere vrouwen zijn in de afgelopen weken in de omgeving ook al betast door iemand op een fatbike, maar nog niemand is aangehouden.

fotoooo

Blijven bouwen en gele afvalzakken weg: de plannen van het nieuwe stadsbestuur

De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.

softdrugs wiet joints Pexels

Burgemeester sluit woning Stadspolders om drugsvondst

Een huis aan het Rudyard Kipling-Erf in Dordrecht is door burgemeester Nanning Mol voor drie maanden gesloten. Na een tip heeft de politie in de woning een grote hoeveelheid softdrugs en wapens gevonden.

Quooker Ridderkerk

Van start-up tot miljoenenbedrijf: dit is waarom Quooker trouw blijft aan Ridderkerk

De kokend waterkranen van Quooker zijn niet meer weg te denken uit de keukenbranche. Het succesvolle bedrijf verkoopt inmiddels in tientallen landen. Maar verhuizen uit het vertrouwde Ridderkerk? Daar moet het bedrijf niet aan denken. "We houden vast aan onze wortels."