Dordrecht, Netherlands

Demonstratie voor fabriekspoort Dupont

Bezorgde bewoners uit Sliedrecht gaan volgende maand demonstreren voor de fabriekspoorten van Dupont en Chemours.
Maxine van Haren | 7 oktober 2016 15:50 | Aangepast op 7 oktober 2016 15:50
Zij vinden het onacceptabel dat zo’n groot chemie bedrijf in een dichtbevolkt gebied gevestigd zit. Zeker na alle op hef rondom de lekkages die op dit moment nog worden onderzocht door de Onderzoeksraad voor Veiligheid.

De demonstratie zal groots worden aangepakt met vrachtwagens, spandoeken en flyers. Er is al een bedrijf die zijn vrachtwagens ter beschikking heeft gesteld.


De twee initiatiefnemers zijn nu druk bezig met de vergunningen voor de betoging en verwachten deze week een uitsluitsel te krijgen.


Lees ook

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Eerste winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht deze transferperiode. De 23-jarige verdedige...

Geen code oranje in onze streek, maar wat dan wel?

Het is code oranje in drie provincies vanwege het winterweer: Friesland, Groningen en Drenthe. Maar ...

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...