Dordrecht, Netherlands

Demonstratie voor fabriekspoort Dupont

Bezorgde bewoners uit Sliedrecht gaan volgende maand demonstreren voor de fabriekspoorten van Dupont en Chemours.
Maxine van Haren | 7 oktober 2016 15:50 | Aangepast op 7 oktober 2016 15:50
Zij vinden het onacceptabel dat zo’n groot chemie bedrijf in een dichtbevolkt gebied gevestigd zit. Zeker na alle op hef rondom de lekkages die op dit moment nog worden onderzocht door de Onderzoeksraad voor Veiligheid.

De demonstratie zal groots worden aangepakt met vrachtwagens, spandoeken en flyers. Er is al een bedrijf die zijn vrachtwagens ter beschikking heeft gesteld.


De twee initiatiefnemers zijn nu druk bezig met de vergunningen voor de betoging en verwachten deze week een uitsluitsel te krijgen.


Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...