Dordrecht, Netherlands

Demonstratie voor fabriekspoort Dupont

Bezorgde bewoners uit Sliedrecht gaan volgende maand demonstreren voor de fabriekspoorten van Dupont en Chemours.
Maxine van Haren | 7 oktober 2016 15:50 | Aangepast op 7 oktober 2016 15:50
Zij vinden het onacceptabel dat zo’n groot chemie bedrijf in een dichtbevolkt gebied gevestigd zit. Zeker na alle op hef rondom de lekkages die op dit moment nog worden onderzocht door de Onderzoeksraad voor Veiligheid.

De demonstratie zal groots worden aangepakt met vrachtwagens, spandoeken en flyers. Er is al een bedrijf die zijn vrachtwagens ter beschikking heeft gesteld.


De twee initiatiefnemers zijn nu druk bezig met de vergunningen voor de betoging en verwachten deze week een uitsluitsel te krijgen.


Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...