gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dennis heet je welkom in Luca Osteria bar

2bdad195ee7377cdc4193434db445946

Na het feest van 23 en 24 november 2018, waarin officieel door het Dordtse publiek afscheid is genomen van taspasbar Miró, gaat zaterdag 13 april na een ingrijpende verbouwing Luca Osteria bar open voor publiek. Vrijdag draaien ze een proef avond en daarna gaat het grote avontuur van start.

Gert van der Steen |  | Aangepast op

Het is nog afwachten of Luca net zo succesvol wordt als het vorige concept in de beginjaren. De nieuwe eigenaar, Dennis van Buuren, heeft er in ieder geval alles aan gedaan. Er staat een grote steenoven op de bovenverdieping van de zaak en de nieuwe keuken is half open.

De jonge ondernemer geeft aan dat de nieuwe zaak voor een perfectionist als hij nog niet klaar is. De grote blikvangers zijn aanwezig en de gezellige zitjes staan op hun plaats. Niets staat dus een mooi openingsweekend in de weg, zou je zeggen. Tijd voor een groot feest is er nog niet. Dennis geeft aan dat hij eerst maar eens De Passion en Koningsdag gaat draaien. Ergens in mei is het voornemen een officiële opening te organiseren.

Lees ook

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.

OPMA fatbikes

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: Hoe denkt Dordrecht over een fatbikeverbod?

Hoe denkt de Dordtenaar over een fatbikeverbod? In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik de bezoekers van de markt in de Dordtse binnenstad over dit onderwerp. "De fatbike moet worden afgepakt."

politie

Acht aanhoudingen na inval in bedrijfspand en huis

Een 35-jarige Dordtenaar is maandag opgepakt bij een inval in een bedrijfspand en huis in Barendrecht. De politie ontdekte daar 100 kilo cocaïne. In totaal zijn acht aanhoudingen verricht.

Screenshot_20261020_085330_Instagram

Auto op zijn kant op A16, bestuurder aangehouden

Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.