gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dennis heet je welkom in Luca Osteria bar

2bdad195ee7377cdc4193434db445946

Na het feest van 23 en 24 november 2018, waarin officieel door het Dordtse publiek afscheid is genomen van taspasbar Miró, gaat zaterdag 13 april na een ingrijpende verbouwing Luca Osteria bar open voor publiek. Vrijdag draaien ze een proef avond en daarna gaat het grote avontuur van start.

Gert van der Steen |  | Aangepast op

Het is nog afwachten of Luca net zo succesvol wordt als het vorige concept in de beginjaren. De nieuwe eigenaar, Dennis van Buuren, heeft er in ieder geval alles aan gedaan. Er staat een grote steenoven op de bovenverdieping van de zaak en de nieuwe keuken is half open.

De jonge ondernemer geeft aan dat de nieuwe zaak voor een perfectionist als hij nog niet klaar is. De grote blikvangers zijn aanwezig en de gezellige zitjes staan op hun plaats. Niets staat dus een mooi openingsweekend in de weg, zou je zeggen. Tijd voor een groot feest is er nog niet. Dennis geeft aan dat hij eerst maar eens De Passion en Koningsdag gaat draaien. Ergens in mei is het voornemen een officiële opening te organiseren.

Lees ook

merwedebrugrws

Merwedebrug (A27) dicht voor alle vrachtwagens vanwege problemen met staal: 'Je bent uur langer bezig'

Rijkswaterstaat heeft de Merwedebrug (A27) bij Gorinchem afgesloten voor vrachtverkeer. Uit onderzoek is gebleken dat het staal op meerdere plekken in de boog van de brug minder sterk is dan vereist. Daardoor kan Rijkswaterstaat de constructieve veiligheid van de brug niet langer garanderen.

ozempicasz

Ziekenhuis waarschuwt voor vervalste afslankmedicatie op internet: één patiënt opgenomen in ASz

Artsen en apothekers van het Dordtse Albert Schweitzer ziekenhuis en het Deventer Ziekenhuis waarschuwen voor vervalste afslankmedicatie die wordt aangeboden op internet. In beide ziekenhuizen is afgelopen winter een patiënt in ernstige toestand opgenomen na het gebruik van online gekochte afslankinjecties.

TALKSHOW ZORG

Talkshow over zorg en gezondheid op TV Dordrecht

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die de komende dagen in drie delen is te zien op TV Dordrecht.

Merwedebrug Gorinchem NOS

brug

'Merwedebrug kan morgen instorten': bouwdeskundige noemt risico heel reëel

De Merwedebrug bij Gorinchem is niet voor niets gesloten voor vrachtverkeer. Volgens hoogleraar Bouwkunde en Civiele Technieken Rob Nijsse van de TU Delft bestaat er een serieus risico als zware vrachtwagens over de verouderde brug blijven rijden.

foto artikel havenkerk

Havenkerk wordt gekocht door gemeente Ablasserdam

De gemeente Alblasserdam koopt de Havenkerk in het dorp. In een raadsvoorstel aan de gemeenteraad heeft het gemeentebestuur voorgesteld om daarvoor 2,2 miljoen uit te trekken. De raad is daar dinsdagavond mee akkoord gegaan.

sliedrecht baanhoek

Herstelwerkzaamheden gestart aan talud bij station Sliedrecht Baanhoek

ProRail is begonnen met de voorbereidingen voor het herstel van het talud bij station Sliedrecht Baanhoek. Langs de Parallelweg wordt het bouwterrein ingericht. Deze voorbereidingen worden nu uitgevoerd, zodat alles gereed is voordat de Papendrechtsebrug voor negen maanden wordt afgesloten.