gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dennis heet je welkom in Luca Osteria bar

2bdad195ee7377cdc4193434db445946

Na het feest van 23 en 24 november 2018, waarin officieel door het Dordtse publiek afscheid is genomen van taspasbar Miró, gaat zaterdag 13 april na een ingrijpende verbouwing Luca Osteria bar open voor publiek. Vrijdag draaien ze een proef avond en daarna gaat het grote avontuur van start.

Gert van der Steen |  | Aangepast op

Het is nog afwachten of Luca net zo succesvol wordt als het vorige concept in de beginjaren. De nieuwe eigenaar, Dennis van Buuren, heeft er in ieder geval alles aan gedaan. Er staat een grote steenoven op de bovenverdieping van de zaak en de nieuwe keuken is half open.

De jonge ondernemer geeft aan dat de nieuwe zaak voor een perfectionist als hij nog niet klaar is. De grote blikvangers zijn aanwezig en de gezellige zitjes staan op hun plaats. Niets staat dus een mooi openingsweekend in de weg, zou je zeggen. Tijd voor een groot feest is er nog niet. Dennis geeft aan dat hij eerst maar eens De Passion en Koningsdag gaat draaien. Ergens in mei is het voornemen een officiële opening te organiseren.

Lees ook

politie 01

Jongen (17) zwaar mishandeld bij uitgaansgelegenheid

Een 17-jarige jongen uit Zwijndrecht is afgelopen weekend zwaar mishandeld in Rotterdam. Hij raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht.

foto website buurtcentrum zwi

Rechtbank: neergestoken jongen in buurtcentrum trok even eerder een vuurwapen

De jongen die in 2025 werd neergestoken in een buurtcentrum in Zwijndrecht, trok even daarvoor zelf een vuurwapen. De verdachte handelde volgens de rechtbank uit zelfverdediging, ook wel noodweer.

Foto-Hemelpostbrievenbus-van-Hemelpost_-©Kimm-Mulder

Nieuwe Hemelpostbrievenbus biedt troost aan nabestaanden

Op begraafplaats Achterambacht in Hendrik-Ido-Ambacht is een Hemelpostbrievenbus geplaatst bij het Herdenkingsveld. De brievenbus biedt nabestaanden de mogelijkheid om een kaartje, brief of tekening achter te laten voor iemand die zij missen.

Copy of _HPV4386media

Dordtenaar Binke (24) wint zilver tijdens American Solar Challenge

Dordtenaar Binke Struik (24) is met het Delft Solar Team tweede geworden tijdens de American Solar Challenge. Het team bouwde hiervoor een zonneauto, waarmee binnen acht dagen ruim 4000 kilometer moest worden afgelegd.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

vandrielheijkoop

Door politiek gekrakeel heeft Papendrecht deze zomer even twee burgemeesters

Tijdens de vakantie van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel neemt bestuurder Jan Heijkoop voor drie weken haar taken over. Een uitzonderlijke situatie, die alles te maken heeft met politiek gekrakeel.