gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dennis heet je welkom in Luca Osteria bar

2bdad195ee7377cdc4193434db445946.jpg

Na het feest van 23 en 24 november 2018, waarin officieel door het Dordtse publiek afscheid is genomen van taspasbar Miró, gaat zaterdag 13 april na een ingrijpende verbouwing Luca Osteria bar open voor publiek. Vrijdag draaien ze een proef avond en daarna gaat het grote avontuur van start.

Gert van der Steen |  | Aangepast op

Het is nog afwachten of Luca net zo succesvol wordt als het vorige concept in de beginjaren. De nieuwe eigenaar, Dennis van Buuren, heeft er in ieder geval alles aan gedaan. Er staat een grote steenoven op de bovenverdieping van de zaak en de nieuwe keuken is half open.

De jonge ondernemer geeft aan dat de nieuwe zaak voor een perfectionist als hij nog niet klaar is. De grote blikvangers zijn aanwezig en de gezellige zitjes staan op hun plaats. Niets staat dus een mooi openingsweekend in de weg, zou je zeggen. Tijd voor een groot feest is er nog niet. Dennis geeft aan dat hij eerst maar eens De Passion en Koningsdag gaat draaien. Ergens in mei is het voornemen een officiële opening te organiseren.

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_32_25.Still001.png

Hoge nood in de natuur? Deze speciale wc biedt uitkomst

In de gemeente Molenlanden is onlangs het eerste natuurtoilet van onze streek geopend. Het gaat om een zogeheten droogtoilet, dat zonder water, stroom of riool werkt en volledig zelfvoorzienend is.

wijngaardsesteeg.png

Huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten

De burgemeester van Molenlanden, Theo Segers, heeft een huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten. In het huis zijn goederen aangetroffen "die wijzen op voorbereidingshandelingen voor de productie en/of de handel in verdovende middelen", aldus de gemeente.

pexelsdrugscocaine.png

OM wil verdachte van handel 'stroom aan blokken cocaïne' negen jaar de cel in

Het Openbaar Ministerie (OM) heeft negen jaar cel geëist tegen een 44-jarige man uit Papendrecht in een zaak rondom internationale drugstransporten. Het OM wil ook dat hij 174.845 euro aan criminele verdiensten terugbetaalt.

artikel Cor Hamels marathon.jpg

100 marathons in 25 jaar, Cor (60) rent ze allemaal uit: ‘Dit maakt mij echt trots’

Voor Cor Hamels uit Hendrik-Ido-Ambacht was de marathon in Rotterdam van afgelopen weekend extra speciaal. De 60-jarige Ambachter liep namelijk zijn honderdste marathon. Na drie uur, 23 minuten en 35 seconden kwam hij over de finish. “Het was echt geweldig!”

kinderopvangASMedia.jpg

Kind belandt in sloot in Ottoland

Een kind is maandagochtend in een sloot beland aan de A in Ottoland. Hulpdiensten werden even na 11.30 uur massaal opgeroepen.

politiesieraden.png

Sieraden gestolen: politie zoekt eigenaren

De politie is op zoek naar de eigenaren van diverse sieraden, die in de huizen van drie verdachten van babbeltrucs zijn aangetroffen. De mannen werden eerder aangehouden na de oplichting van een 82-jarige vrouw uit Papendrecht, maar de gevonden sieraden zijn niet van de Papendrechtse vrouw.