Dordrecht, Netherlands

Derde dag Big Rivers van start

Het is zondag en dat betekent dat de derde en laatste dag van Big Rivers 2017 is begonnen. En wel met een optreden van Vincent Vilouca in restaurant Post, een van de nieuwe locatie van dit jaar.
Marjolein Vos | 16 juli 2017 11:42 | Aangepast op 16 juli 2017 11:42
Vilouca is bekend geworden door zijn deelname aan het televisieprogramma The Voice of Holland. Naast zingen is hij ook dj en staat ook op die manier regelmatig op het podium.

De derde dag Big Rivers duurt nog tot laat in de avond en zal traditiegetrouw afgesloten worden op het Grote Kerksplein. Deze keer met een optreden van The Dirty Daddies.

Meer Big Rivers? Volg RTV Dordrecht op Facebook en Twitter. Zondagavond is vanaf 18.00 uur een impressie van de eerste twee dagen te zien op TV Dordrecht. Op maandagavond zenden wij een verslag uit van het totale festival.

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Bij boer Evert kunnen gezinnen die in armoede leven gratis op vakantie

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 25 aug 2025 14:00

Lees ook

Eeuwenoude Dordtse munten geveild. Is geschiedenis goud waard?

Liefhebbers van oude munten kunnen begin september hun hart ophalen: op 9 en 10 september kunnen ver...

Retro-tent roept herinneringen op in zorgtehuis: ‘Altijd wilden ze ermee weg’

De zomer betekent voor veel Nederlanders een tripje naar het buitenland of een camping in de buurt. ...

Oud-Alblasser (86) moet jaar de cel in voor poging tot wurging van zijn vrouw

De rechtbank in Rotterdam heeft een 86-jarige man uit Oud-Alblas veroordeeld tot 18 maanden celstraf...

Deze fietstunnel is drie weken dicht: krijgt verflaag tegen graffiti

Fietsers kunnen drie weken lang geen gebruik maken van de tunnel onder het spoor bij de Transvaalstr...

Oer-vrijwilliger Wijnand Punt in het zonnetje gezet: 'Kippenvel!'

Wijnand Punt (58) heeft voor zijn jarenlange vrijwilligerswerk de Ridderkerkse Sint Jorispenning ont...

Marcel en Pieternel verloren hun zoon bij botsing tussen trein en vrachtwagen: 'Het is zo onwerkelijk'

Lars Bussing uit Zwijndrecht krijgt een gedenksteen op Kijfhoek. De 25-jarige treinmachinist overlee...