Dordrecht, Netherlands

Derde dag Big Rivers van start

Het is zondag en dat betekent dat de derde en laatste dag van Big Rivers 2017 is begonnen. En wel met een optreden van Vincent Vilouca in restaurant Post, een van de nieuwe locatie van dit jaar.
Marjolein Vos | 16 juli 2017 11:42 | Aangepast op 16 juli 2017 11:42
Vilouca is bekend geworden door zijn deelname aan het televisieprogramma The Voice of Holland. Naast zingen is hij ook dj en staat ook op die manier regelmatig op het podium.

De derde dag Big Rivers duurt nog tot laat in de avond en zal traditiegetrouw afgesloten worden op het Grote Kerksplein. Deze keer met een optreden van The Dirty Daddies.

Meer Big Rivers? Volg RTV Dordrecht op Facebook en Twitter. Zondagavond is vanaf 18.00 uur een impressie van de eerste twee dagen te zien op TV Dordrecht. Op maandagavond zenden wij een verslag uit van het totale festival.

Lees ook

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Een zoektocht naar Pokémon is woensdag voor een man geëindigd met een nat pak. Aan de rand van Park ...

Nieuwe Tweede Kamer geïnstalleerd, inclusief deze drie streekgenoten

Drie streekgenoten zijn woensdag geïnstalleerd als Kamerlid. Het gaat om Edwin Prickaertz (PVV), Jan...

Michel leert jongeren hoe ze met hun geld moeten omgaan: ‘De hele rekening was binnen een week opgegokt’

Een studie betalen of een scooter kopen, en dat allemaal van een bijbaantje bij de supermarkt. De fi...

Man (18) opgepakt die tientallen meisjes en vrouwen belaagde

De politie heeft een 18-jarige Ridderkerker opgepakt die tientallen vrouwen zou hebben lastiggevalle...

Deze partij wil fatbikes weren op overlastplekken: 'De maat is vol'

De Dordtse VVD wil dat de gemeente gebieden aanwijst waar fatbikes niet meer welkom zijn. Volgens fr...

De Week van de Mantelzorg: ‘We willen opkomen voor mantelzorgers’

Het is de Week van de Mantelzorg en dat betekent dat in onze streek veel vrijwilligers in het zonne...