Dordrecht, Netherlands

Derde fietsvlonder geplaatst in Dordrecht

Woensdagmorgen is op de Buiten Walevest de derde fietsvlonder geplaatst. Dit op verzoek van bewoners. Die wilden graag extra fietsparkeervoorzieningen. Veel huizen hebben geen achteruitgang en daardoor ontbreken goede mogelijkheden om de fiets te stallen.
Dennis Koorevaar | 19 december 2018 16:07 | Aangepast op 19 december 2018 16:07
Ook deze fietsvlonder biedt ruimte aan tien fietsen. De vlonder staat op een autoparkeerplaats die daarmee vervalt. Tijdens de proefperiode bekijkt de gemeente of de vlonder gebruikt wordt, en of die op de juiste plek staat. Ook wordt gekeken of de autoparkeerplaats gemist kan worden. Als de situatie zoals die nu is bevalt blijft dit definitief.


De andere fietsvlonders staan op de Voorstraat bij Het Magazijn en de Koningin Wilheminastraat bij Post. De derde is nu te vinden ter hoogte van Buiten Walevest 9.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...