gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Derde uur voor Studio De Witt

0d5d31bf17e667cf322f30bb736dec24

Studio de Witt is al vier jaar lang een begrip in radioland in de Drechtsteden. Het radioprogramma dat iedere zaterdagochtend wordt uitgezonden op Drechtstad FM breidt vanaf aanstaande zaterdag uit. Vanaf 2 februari duurt het programma tot 13.00 uur in plaats van tot 12.00 uur.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Presentator Ben Corino: “Ik merkte dat er regelmatig eigenlijk niet genoeg tijd was om alles te bespreken. Vaak komen politici naar de studio om over de actualiteit te praten en dan moesten we het afkappen, omdat de knop om moest. Daarom gaan we vanaf zaterdag een uur langer door.”.


Het format blijft hetzelfde: iedere week is er een hoofdgast. Iemand die een band heeft met Dordrecht en/of de Drechtsteden. Hij/zij wordt geïnterviewd door Ben Corino en mag zelf muziek uitkiezen die gedraaid wordt. In het tweede uur is er ruimte voor de actualiteit: er wordt ingegaan op wat er de afgelopen week speelde. Ook is er iedere week een dichter van dienst. Het derde uur zal in het teken komen te staan van de politiek en heet daarom ‘De politieke stamtafel’.


Zaterdag 2 februari is Geert ter Steeg van the Movies de hoofdgast. Studio De Witt is iedere zaterdag te beluisteren van 10.00 tot 13.00 uur op Drechtstad FM: via de ether op 95.7 FM, via de kabel op 105.9, digitaal bij KPN op kanaal 1083 en bij Ziggo op 915 en via de website

Lees ook

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”

rwsdrechttunnel (1)

Tunnel weer open na ongeluk met twee vrachtwagens

Op de A16 richting Breda is donderdagmiddag in de Drechttunnel een ongeluk gebeurd met twee vrachtwagens. De parallelbuis van de tunnel was afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden. Inmiddels is de weg weer vrij.

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - DOMINEE

Idelette heeft na 35 jaar als dominee nog steeds soms het beginnersgevoel

De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.