gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Derde uur voor Studio De Witt

0d5d31bf17e667cf322f30bb736dec24

Studio de Witt is al vier jaar lang een begrip in radioland in de Drechtsteden. Het radioprogramma dat iedere zaterdagochtend wordt uitgezonden op Drechtstad FM breidt vanaf aanstaande zaterdag uit. Vanaf 2 februari duurt het programma tot 13.00 uur in plaats van tot 12.00 uur.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Presentator Ben Corino: “Ik merkte dat er regelmatig eigenlijk niet genoeg tijd was om alles te bespreken. Vaak komen politici naar de studio om over de actualiteit te praten en dan moesten we het afkappen, omdat de knop om moest. Daarom gaan we vanaf zaterdag een uur langer door.”.


Het format blijft hetzelfde: iedere week is er een hoofdgast. Iemand die een band heeft met Dordrecht en/of de Drechtsteden. Hij/zij wordt geïnterviewd door Ben Corino en mag zelf muziek uitkiezen die gedraaid wordt. In het tweede uur is er ruimte voor de actualiteit: er wordt ingegaan op wat er de afgelopen week speelde. Ook is er iedere week een dichter van dienst. Het derde uur zal in het teken komen te staan van de politiek en heet daarom ‘De politieke stamtafel’.


Zaterdag 2 februari is Geert ter Steeg van the Movies de hoofdgast. Studio De Witt is iedere zaterdag te beluisteren van 10.00 tot 13.00 uur op Drechtstad FM: via de ether op 95.7 FM, via de kabel op 105.9, digitaal bij KPN op kanaal 1083 en bij Ziggo op 915 en via de website

Lees ook

Nieuwe situatie A16 N3 aansluiting (1)

Dubbele afslag naar A16 is nog even wennen: niet alleen maar links opstellen

Wie vanaf de N3 de snelweg richting Rotterdam op wil rijden, kan dat nu via twee rijstroken doen. Rijkswaterstaat heeft om de doorstroming te verbeteren het kruispunt ter hoogte van de Laan van Europa in Dordrecht aangepast. De nieuwe situatie is voor veel automobilisten wel nog even wennen.

politie 01

Arrestaties voor cocaïnesmokkel via havens van Rotterdam en Vlissingen

Twee mannen zijn aangehouden voor het voorbereiden van de invoer van cocaïne via de havens van Rotterdam en Vlissingen. Het gaat om een 42-jarige man uit Ridderkerk en een 43-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. De politie vermoedt dat de Ridderkerker al langer betrokken is bij internationale drugssmokkel.

gevangenisbewaarder

Boze bajesklant Berry (23) stort een fles poepwater uit over afdelingshoofd

In de Penitentiaire Inrichting Dordrecht loopt een conflict begin januari flink uit de hand. Gedetineerde Berry is ziedend en leegt een bak met bruine smurrie op het lichaam van gevangenismedewerker Cees. Het blijkt een mix van poep en pies te zijn.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

asmediaongelukhagi

Kind (1) loopt weg op en wordt geschept

Bij een aanrijding in Boven-Hardinxveld is maandag een 1-jarig kind gewond geraakt. De dreumes was ontsnapt aan de aandacht van de ouders, liep de weg op en werd daar geschept door een auto.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”