gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Derde uur voor Studio De Witt

0d5d31bf17e667cf322f30bb736dec24

Studio de Witt is al vier jaar lang een begrip in radioland in de Drechtsteden. Het radioprogramma dat iedere zaterdagochtend wordt uitgezonden op Drechtstad FM breidt vanaf aanstaande zaterdag uit. Vanaf 2 februari duurt het programma tot 13.00 uur in plaats van tot 12.00 uur.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Presentator Ben Corino: “Ik merkte dat er regelmatig eigenlijk niet genoeg tijd was om alles te bespreken. Vaak komen politici naar de studio om over de actualiteit te praten en dan moesten we het afkappen, omdat de knop om moest. Daarom gaan we vanaf zaterdag een uur langer door.”.


Het format blijft hetzelfde: iedere week is er een hoofdgast. Iemand die een band heeft met Dordrecht en/of de Drechtsteden. Hij/zij wordt geïnterviewd door Ben Corino en mag zelf muziek uitkiezen die gedraaid wordt. In het tweede uur is er ruimte voor de actualiteit: er wordt ingegaan op wat er de afgelopen week speelde. Ook is er iedere week een dichter van dienst. Het derde uur zal in het teken komen te staan van de politiek en heet daarom ‘De politieke stamtafel’.


Zaterdag 2 februari is Geert ter Steeg van the Movies de hoofdgast. Studio De Witt is iedere zaterdag te beluisteren van 10.00 tot 13.00 uur op Drechtstad FM: via de ether op 95.7 FM, via de kabel op 105.9, digitaal bij KPN op kanaal 1083 en bij Ziggo op 915 en via de website

Lees ook

FOTO ARTIKEL MOLENAAR

Molens zijn ‘niet echt meer nodig’, toch is Mandie molenaar

De 18-jarige Mandie Noorlander heeft wel een hele bijzondere bijbaan. Ze is molenaar van een van de molens op Kinderdijk. Verslaggever Monique komt erachter dat molenaar zijn alleen niet zo makkelijk is als het lijkt.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met kunstverzamelaar Jan-Bart Evenboer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Jan-Bart Evenboer. Hij is kunstverzamelaar en schonk onlangs nog twee 17e-eeuwse werken aan het Dordrechts Museum.

foto

Vakantieganger Jary vlucht voor enorme Franse bosbrand: ‘Wij moesten zo snel mogelijk weg’

Geniet je in Frankrijk van een welverdiende vakantie, moet je halsoverkop weg van de camping door een enorme bosbrand. Het overkomt Jary de Hon (59) uit Hardinxveld-Giessendam, die midden in de nacht zijn spullen moet pakken.

businkbrandgrevelingenweg

Brand bij afvalverwerker in Dordrecht, gebouw ontruimd

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Grevelingenweg in Dordrecht heeft maandagavond brand gewoed. Het vuur ontstond in een versnipperaar.

IMG_9316

Maandenlange megaklus aan brug begint nu écht: 'Er komt veel hinder'

Iedereen heeft er maandenlang op kunnen voorbereiden, maar vrijdagavond is het echt zover: vanaf 23.00 uur gaat de Papendrechtsebrug voor zo'n negen maanden dicht. "Het gaat veel hinder veroorzaken voor de hele regio", waarschuwt Rijkswaterstaat.

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.