gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Derde uur voor Studio De Witt

0d5d31bf17e667cf322f30bb736dec24.jpg

Studio de Witt is al vier jaar lang een begrip in radioland in de Drechtsteden. Het radioprogramma dat iedere zaterdagochtend wordt uitgezonden op Drechtstad FM breidt vanaf aanstaande zaterdag uit. Vanaf 2 februari duurt het programma tot 13.00 uur in plaats van tot 12.00 uur.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Presentator Ben Corino: “Ik merkte dat er regelmatig eigenlijk niet genoeg tijd was om alles te bespreken. Vaak komen politici naar de studio om over de actualiteit te praten en dan moesten we het afkappen, omdat de knop om moest. Daarom gaan we vanaf zaterdag een uur langer door.”.


Het format blijft hetzelfde: iedere week is er een hoofdgast. Iemand die een band heeft met Dordrecht en/of de Drechtsteden. Hij/zij wordt geïnterviewd door Ben Corino en mag zelf muziek uitkiezen die gedraaid wordt. In het tweede uur is er ruimte voor de actualiteit: er wordt ingegaan op wat er de afgelopen week speelde. Ook is er iedere week een dichter van dienst. Het derde uur zal in het teken komen te staan van de politiek en heet daarom ‘De politieke stamtafel’.


Zaterdag 2 februari is Geert ter Steeg van the Movies de hoofdgast. Studio De Witt is iedere zaterdag te beluisteren van 10.00 tot 13.00 uur op Drechtstad FM: via de ether op 95.7 FM, via de kabel op 105.9, digitaal bij KPN op kanaal 1083 en bij Ziggo op 915 en via de website

Lees ook

Accu.png

Accu brommobiel krijgt kortsluiting en vat vlam, brandweer snel ter plaatse

Grote schrik op de Dordtse baanhoekweg. Door kortsluiting vatte een accu van een brommobiel op woensdagochtend vlam. De brandweer ontving om 11.25 uur een melding bij de alarmcentrale.

foto artikel gemeenteverkiezingen dordrecht 2.jpg

Zo beleefden Dordtenaren de gemeenteraadsverkiezingen

In Wielwijk, Crabbehof en Stadspolders lopen mensen af en aan de stembureaus binnen. In die wijken zijn zo’n 17 plekken waar mensen met het rode potloodje een naam kunnen aankruisen. Waar je bij de Tweede Kamerverkiezingen alleen op landelijke partijen kunt stemmen, kun je tijdens de gemeenteraadsverkiezingen ook uit lokale ploegen kiezen. Alleen is niet iedereen hier even enthousiast over.

HIA hoofdfoto artikel_2.png

Sil (18) en Tijn (19) hebben nog niet veel stemervaring, toch zijn ze stembureauleden

Sil en Tijn uit Hendrik-Ido-Ambacht wilden weten hoe het allemaal werkt op zo’n stembureau. Zodoende hebben ze zich opgegeven om te helpen tijdens deze gemeenteraadsverkiezingen. “Ik was wel benieuwd”, vertelt Tijn.

Papendrecht stemmen_1

Papendrechters in onrustige periode naar de stembus: ‘Asielzoekers gaan hier sowieso niet weg’

Met het asielzoekerscentrum in het centrum van Papendrecht is er in het dorp veel rumoer. Het is dan ook een onderwerp van gesprek voor mensen die naar de stembus stappen. Desondanks stemt zeker niet iedereen voor de partijen die zich uitspreken tegen het azc. “Ik denk niet dat de PVV hier de problemen gaat oplossen in Papendrecht, want de asielzoekers gaan hier sowieso niet weg.”

image00001.jpeg

Stemmen vanuit de auto: het kan woensdag in Ridderkerk

Een drive-in stembureau, waar je je auto niet uit hoeft om te kunnen stemmen. Het klinkt misschien vreemd, maar in Ridderkerk was het vandaag werkelijkheid. “Ik vind het wel ideaal, mogen ze vaker doen”, aldus Tonia de Vries, een drive-in stemmer.

stemmen in de streek.png

Stemmen in de streek: van zwembad tot asielopvang, zo bepalen kiezers hun stem

Het stemmen voor een nieuwe gemeenteraad: vanaf 07.30 tot 21.00 uur zijn woensdag tientallen stemlokalen in de negen gemeenten in onze streek geopend. Van treinstation en gymzaal, tot buurthuis en een plek waar je kunt stemmen vanuit de auto of op de fiets. Maar waar baseren onze inwoners zich op bij het bepalen van hun stem?