gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Derde uur voor Studio De Witt

0d5d31bf17e667cf322f30bb736dec24

Studio de Witt is al vier jaar lang een begrip in radioland in de Drechtsteden. Het radioprogramma dat iedere zaterdagochtend wordt uitgezonden op Drechtstad FM breidt vanaf aanstaande zaterdag uit. Vanaf 2 februari duurt het programma tot 13.00 uur in plaats van tot 12.00 uur.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Presentator Ben Corino: “Ik merkte dat er regelmatig eigenlijk niet genoeg tijd was om alles te bespreken. Vaak komen politici naar de studio om over de actualiteit te praten en dan moesten we het afkappen, omdat de knop om moest. Daarom gaan we vanaf zaterdag een uur langer door.”.


Het format blijft hetzelfde: iedere week is er een hoofdgast. Iemand die een band heeft met Dordrecht en/of de Drechtsteden. Hij/zij wordt geïnterviewd door Ben Corino en mag zelf muziek uitkiezen die gedraaid wordt. In het tweede uur is er ruimte voor de actualiteit: er wordt ingegaan op wat er de afgelopen week speelde. Ook is er iedere week een dichter van dienst. Het derde uur zal in het teken komen te staan van de politiek en heet daarom ‘De politieke stamtafel’.


Zaterdag 2 februari is Geert ter Steeg van the Movies de hoofdgast. Studio De Witt is iedere zaterdag te beluisteren van 10.00 tot 13.00 uur op Drechtstad FM: via de ether op 95.7 FM, via de kabel op 105.9, digitaal bij KPN op kanaal 1083 en bij Ziggo op 915 en via de website

Lees ook

studiodewitt

Zaterdag in Studio De Witt: Indorock, Dordt in Stoom en formatieprocessen

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met de initiatiefnemers van het vinylproject Indorock. Hij duikt met hen in de rijke muzikale geschiedenis.

Schermafdruk op 2026-07-03 14-10-54

Op Pad Met Ad: Nieuwe voorzitter benoemd tijdens ondernemersbarbecue

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij de jaarlijkse barbecue van de Dordrechtse Ondernemersvereniging. In de museumtuin praten Dordtse ondernemers bij, worden nieuwe contacten gelegd, wordt het glas geheven op het ondernemerschap en wordt een nieuwe voorzitter benoemd.

elektrischetouringcar

Van dieselronk naar stille zoem: eerste elektrische touringcar in de streek

Het geluid van een ronkende dieselmotor van een touringcar kennen we allemaal. Een elektrische touringcar met een licht zoemend geluid, dat is even wennen. Toch is het de nieuwe realiteit bij SnelleVliet Touringcars in Alblasserdam. Het bedrijf heeft daarmee de eerste elektrische touringcar in onze streek.

pfasvoorstellingchemours

Voorstelling over PFAS mogelijk naar België: ‘Aan het onderzoeken’

De muziektheatervoorstelling PFAS Forever is donderdag voor het laatst in Dordrecht opgevoerd. Het theaterstuk is gericht op PFAS-vervuiling en werd zes keer getoond aan publiek. Naast acteurs waren er ook muziek, een fanfareband en een koor te horen en te zien. Nu zijn er plannen om met het theaterstuk naar België te trekken.

PSX_20260627_181157

Man aangehouden na mogelijk bespuiten kinderen met pepperspray

Een man heeft zaterdagmiddag mogelijk pepperspray op meerdere kinderen gespoten in Dordrecht. De verdachte is onder bedreiging van een taser aangehouden.

Schermafdruk op 2026-06-26 16-49-48

Koningspython gaat op avontuur in Dordrecht

Een opvallende vondst in de Schipbeekstraat in Dordrecht. Vrijdag keek iemand vreemd op toen daar ineens een koningspython over straat kroop. Na een melding is een gespecialiseerd team ingeschakeld om de opvallende oranje-gele slang van ongeveer twee meter lang te vangen. Dat lukte, waarna het dier tijdelijk is ondergebracht bij dierenzorgcentrum Louterbloemen.