Dordrecht, Netherlands

Deze werkzaamheden doe je op een streekcamping

In de zomerserie 'Op Vakantie in de Eigen Streek' neemt de streekredactie je mee langs verschillende recreatieplekken. Met deze week: camping 'Het Salamandertje' in Ottoland.
Joram Niese | Redactie Streek 56 | 31 juli 2024 09:00 | Aangepast op 30 juli 2024 16:28
Tijdens de vorige aflevering maakten we kennis met Ton Hijmering. Hij runt de kleine poldercamping samen met zijn vrouw Anja. We zagen wat de camping allemaal te bieden heeft en Ton vertelde ons hoe hij en Anja aan de camping zijn gekomen.

Vandaag kijken we naar enkele werkzaamheden. Wat voor klussen pakken campingeigenaren eigenlijk op? Bekijk het hieronder.

Lees ook

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...