gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Deze zomer op TV Dordrecht

Niet op vakantie, dagenlang regen of gewoon een uurtje over de komende twee maanden? Geen nood! Er is deze zomer genoeg te zien op TV Dordrecht.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Iedere maandag ziet u alle leuke, bijzondere en spectaculaire activiteiten en evenementen van het weekend in 'Dit Weekend in Dordt'. Op dinsdag een kijkje buiten de stadsgrenzen met 'Cinefilms', korte speelfilms en soms een vrolijke kwinkslag van de filmclub Cine'67 uit Zwijndrecht. Op woensdag 'Dordtse Dialogen', Bert den Boer had het afgelopen jaar weer boeiende gesprekken met bekende Dordtenaren.


We beginnen ook deze zomer iedere weekdag om 18.00 uur met het 'Nieuws' uit de stad en op zaterdag is er een compilatie van de belangrijkste gebeurtenissen te zien in het 'Weekoverzicht'. Op donderdag natuurlijk 'Eilandleven' en op vrijdag 'Rondje Dordt'. Zondag is deze zomer muziekdag op TV Dordrecht, met de mooiste concerten en leukste festivals. Zondag 16 juli hebben we een eerste uitzending over Big Rivers 2017, met sfeer en veel muziek van het grootste evenement van deze zomer.


Deze zomer dus genoeg te zien en te beleven op TV Dordrecht.

Lees ook

theo.jpg

De schoonvader van Theo (80) zat op een schip vol gevangenen, toen volgde een bombardement

Waar je ook bent, op 4 en 5 mei komen allerlei oorlogsverhalen bovendrijven. Zo ook tijdens het bevrijdingsontbijt in Dordrecht, waar Theo Broers (80) het relaas van zijn schoonvader doet, die op de Oostzee voor zijn leven vocht. “Hij was aan één kant helemaal verbrand en hij heeft een paar weken in het ziekenhuis gelegen.”

foto artikel 5 mei.jpg

5 mei in de streek: honderden mensen aan de wandel of de ontbijttafel

Waar we op 4 mei herdenken, vieren we op 5 mei feest. Feest dat we nu al 81 jaar bevrijd zijn. En dit feest wordt ook in onze streek gevierd. De hele dag zijn op verschillende plekken activiteiten te bezoeken. “Het is goed dat we een dag als vandaag samen vieren.”

fotowillem.jpg

Aanhouding na zware mishandeling Willem (70): 'Een hele goede zaak'

Goed nieuws voor de toegetakelde Willem uit Papendrecht: de verdachte die hem vorige week mishandelde, heeft zich bij de politie gemeld. Het gaat om een 18-jarige man uit Papendrecht. Hij is maandagavond aangehouden.

fotocorrado.png

Vrouw lastiggevallen, verdachte vrijgelaten: 'Te weinig bewijs'

Een vrouw is dit weekend lastiggevallen in het parkje tussen de Twintighoevenweg en de Krommedijk in Dordrecht. De vrouw werd in het park aangesproken door een man, die zijn broek en onderbroek had laten zakken. De verdachte werd aangehouden, maar inmiddels is de zaak geseponeerd door te weinig bewijs.

4mei.jpg

Kransen, speeches en twee minuten stilte in Dordrecht: ‘Herdenken is beseffen’

Doodse stilte voor twee minuten lang. Ook maandagavond stonden tienduizenden bewoners van Dordrecht stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Op het Sumatraplein, waar de grootste jaarlijkse ceremonie van de stad plaatsvindt, waren honderden mensen te vinden.

boekenmarkt pap artikelfoto.jpg

Dit is de grootste indoor boekenmarkt van de streek: 'Mensen komen overal vandaan'

De indoor boekenmarkt bij muziekvereniging Excelsior in Papendrecht was afgelopen zaterdag een succes. Op de grootste indoor boekenmarkt van de regio waren allerlei soorten boeken te koop, waaronder thrillers, kinderboeken en reisverhalen.