gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Deze zomer op TV Dordrecht

Niet op vakantie, dagenlang regen of gewoon een uurtje over de komende twee maanden? Geen nood! Er is deze zomer genoeg te zien op TV Dordrecht.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Iedere maandag ziet u alle leuke, bijzondere en spectaculaire activiteiten en evenementen van het weekend in 'Dit Weekend in Dordt'. Op dinsdag een kijkje buiten de stadsgrenzen met 'Cinefilms', korte speelfilms en soms een vrolijke kwinkslag van de filmclub Cine'67 uit Zwijndrecht. Op woensdag 'Dordtse Dialogen', Bert den Boer had het afgelopen jaar weer boeiende gesprekken met bekende Dordtenaren.


We beginnen ook deze zomer iedere weekdag om 18.00 uur met het 'Nieuws' uit de stad en op zaterdag is er een compilatie van de belangrijkste gebeurtenissen te zien in het 'Weekoverzicht'. Op donderdag natuurlijk 'Eilandleven' en op vrijdag 'Rondje Dordt'. Zondag is deze zomer muziekdag op TV Dordrecht, met de mooiste concerten en leukste festivals. Zondag 16 juli hebben we een eerste uitzending over Big Rivers 2017, met sfeer en veel muziek van het grootste evenement van deze zomer.


Deze zomer dus genoeg te zien en te beleven op TV Dordrecht.

Lees ook

tankstationkortambachtlaan.png

Overval op tankstation, verdachte vlucht te voet

Een tankstation aan de Kort Ambachtlaan in Zwijndrecht is woensdagavond overvallen. De verdachte is te voet gevlucht, meldt de politie.

IMG_4823.jpg

‘Mooie mix’ leidt de Dordtse coalitierace, GL-PvdA laakt 'gelegenheidsargument'

Stapje voor stapje sluipen de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, D66 en CDA richting het nieuwe Dordtse stadsbestuur. Het vijftal sprak woensdag in een debat de voorkeur voor elkaar uit en verwees het geplaagde GroenLinks-PvdA naar de reservebank. “We hebben fijn met ze samengewerkt, maar het is daar wel wat onrustig op dit moment.”

fotoafscheid.png

Met een lach, een traan én een dansje nemen deze raadsleden afscheid

Gedans in de gemeenteraad. Het gebeurt zelden tot nooit, maar de afzwaaiende Kitty Kruger (GroenLinks) en Irene Koene (Gewoon Dordt) brachten daar verandering in. Zo eindigde een middag vol gelach én tranen met een vrolijke noot. “Ik denk dat we een onuitwisbare indruk hebben achtergelaten.”

foto 2 opad.png

Op Pad Met Ad: kleine treinen en grote hobby's

Heb je onze streek altijd al in het klein willen zien? In de nieuwe aflevering van ‘Op Pad Met Ad’ gaat hij langs bij de open dag van de ModelSpoorGroep Drechtsteden. De vereniging van liefhebbers voor miniatuurtreinen hebben hun deuren geopend voor iedereen. En Ad krijgt alle ins en outs te zien.

optreden jubal statenplein.jpg

Er valt wat te beleven op woensdagen: het Statenplein pakt uit

Vanaf woensdag 1 april worden er elke week activiteiten georganiseerd op het Statenplein in Dordrecht. Zo wil de gemeente het plein omtoveren tot een plek vol beleving en ontmoeting. De activiteiten zijn afgetrapt door een judomiddag voor kinderen. ‘s Avonds is een workshop salsadansen.

Still vluchtelingenopvang HAGI.png

In dit voormalig kantoorpand gaan Oekraïense vluchtelingen opgevangen worden

Maximaal honderd Oekraïense vluchtelingen kunnen vanaf komende zomer gehuisvest worden aan de Hakgriend 22 in Hardinxveld-Giessendam. Het huurcontract voor het gebouw is door de gemeente ondertekend. De gemeente gaat nu aan de slag met het verbouwen en inrichten van de opvanglocatie.