gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Deze zomer op TV Dordrecht

Niet op vakantie, dagenlang regen of gewoon een uurtje over de komende twee maanden? Geen nood! Er is deze zomer genoeg te zien op TV Dordrecht.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Iedere maandag ziet u alle leuke, bijzondere en spectaculaire activiteiten en evenementen van het weekend in 'Dit Weekend in Dordt'. Op dinsdag een kijkje buiten de stadsgrenzen met 'Cinefilms', korte speelfilms en soms een vrolijke kwinkslag van de filmclub Cine'67 uit Zwijndrecht. Op woensdag 'Dordtse Dialogen', Bert den Boer had het afgelopen jaar weer boeiende gesprekken met bekende Dordtenaren.


We beginnen ook deze zomer iedere weekdag om 18.00 uur met het 'Nieuws' uit de stad en op zaterdag is er een compilatie van de belangrijkste gebeurtenissen te zien in het 'Weekoverzicht'. Op donderdag natuurlijk 'Eilandleven' en op vrijdag 'Rondje Dordt'. Zondag is deze zomer muziekdag op TV Dordrecht, met de mooiste concerten en leukste festivals. Zondag 16 juli hebben we een eerste uitzending over Big Rivers 2017, met sfeer en veel muziek van het grootste evenement van deze zomer.


Deze zomer dus genoeg te zien en te beleven op TV Dordrecht.

Lees ook

IMG_2087.jpg

Kids and Cars 2026 in Alblasserdam een groot succes: 'Ik heb zoveel lachende kindergezichten gezien'

De editie van Kids and Cars 2026 in Alblasserdam is uitstekend verlopen. Organisator Carlo Fok kijkt terug op een geslaagde dag waarop 75 kinderen met een lach huiswaarts gingen. Het evenement, waar minder bedeelde en zieke kinderen mee konden rijden in een mooie auto, leverde 17.500 euro op voor twee goede doelen: Stichting Ambulance Wens en het Prinses Maxima Centrum.

Koningsdag 2.png

Dordtenaren genieten volop van zonnige Koningsdag

Struinen over de Oranjemarkt, meezingen met de aubade op het Stadhuisplein of gewoon genieten van een lekker koud biertje op het terras. Feestvierders hebben de verjaardag van de koning uitbundig gevierd in Dordrecht en met een zonovergoten binnenstad was het ook nog eens goed vertoeven.

7dedc1ed-1acd-46b1-846b-072734dbb670.jpeg

Dit was Koningsdag in foto's

Van vrijmarkt, tot braderie en van aubade tot aan concerten. Koningsdag 2026 stond bol van festiviteiten. Een foto-impressie van deze feestdag in Dordrecht en omstreken zie je hier.

IMG-20260426-WA0009.jpg

Mercedes in vlammen op, derde voertuigbrand in twee weken in Dordrecht

Een auto is in de nacht van zaterdag op zondag verwoest door brand. De Mercedes stond geparkeerd in de Halleyweg in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het voertuig is compleet verwoest, is zondagochtend goed te zien.

Kaartje Koningsdag 2026.png

Koningsdag 2026: dit is er te doen in onze stad en streek

Nog geen plannen deze Koningsdag? Of heb je een gat in de dag waar je nog iets voor zoekt? Wij hebben alle Koningsdagactiviteiten in onze streek voor je op een rij gezet in een handig kaartje.

2604255001.jpg

112-nieuws: auto slaat over de kop net na tunnel, veel rook bij brand

Op de A15 bij Alblasserdam is zaterdagmiddag een auto over de kop geslagen. In hetzelfde dorp was vlak daarna brand, waarbij veel rook vrijkwam. Dat was goed te zien vanaf de A15, waar het verkeer enige tijd muurvast stond door het ongeluk.