gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Die uitvaart komt er uiteindelijk echt'

0c2635801d6181abca97977a3562e6ab

De helft van de inwoners van Zuid-Holland met een uitvaartverzekering weet niet waarvoor ze precies zijn verzekerd. Dat blijkt uit onderzoek van Monuta onder ruim 2100 Nederlanders. Een groot probleem volgens uitvaartverzorgers

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Volgens de resultaten zijn er een hele hoop mensen in Zuid-Holland verzekerd en wil meer dan 80 procent zijn nabestaanden niet met onverwachte kosten acherlaten. Toch zijn maar weinig mensen bezig met wat hun uitvaartsverzekering gaat kosten. Het wordt vaak als een probleem voor op langere termijn gezien, volgens uitvaartverzorger Jill Murel. “Maar die uitvaart komt er uiteindelijk echt.” Daarom moet er vaker gecheckt worden of je uitvaartverzekering wel past bij jouw wensen.


Jongeren (18-25 jaar) zijn het minst bezig met hun uitvaart. Meer dan de helft denkt niet eens na over de kosten van een uitvaart. “Je bent eerst meeverzekerd bij je ouders, maar vanaf je achttiende moe je het toch ineens zelf gaan verzekeren”. Bij ouderen daarentegen is dat maar 4 procent.

Lees ook

nanning

Hoe voorkom je een overval? Gemeente gaat juweliers helpen

De gemeente Dordrecht en de politie gaan in gesprek met juweliers in de stad over criminaliteit en wat daartegen te doen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in antwoord op raadsvragen. Het is een gevolg van overvallen die de laatste maanden in Dordrecht hebben plaatsgevonden op verschillende ondernemers.

googlestreetviewa16a15

Gescheurde afvoerbuis oorzaak van afsluiting fly-over A16/A15

Rijkswaterstaat begint donderdagavond met het dichten van het sinkhole (spoelgat) bij knooppunt Ridderkerk. De oorzaak is een gescheurde afvoerbuis van het regenwater. Volgende week woensdagochtend zijn de werkzaamheden klaar en kunnen weer alle rijstroken worden gebruikt.

WhatsApp Image 2026-09-08 at 12.29.43

Dordtse buurtbeweging Groene Buur genomineerd voor Gouden Eekhoorn Award

Buurtbeweging Groene Buur maakt kans op een ASN Gouden Eekhoorn Award. Het initiatief is één van de tien finalisten van de landelijke prijs voor mensen en organisaties die bijdragen aan een mooiere toekomst. Ook in Dordrecht is Groene Buur actief. De lokale coördinator Leanne Stange hoopt vooral dat de nominatie meer Dordtenaren enthousiast maakt om met groen aan de slag te gaan.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

foto eerste overval juwelier van leeuwen

Jongen (17) aangehouden na overval juwelier in Dordtse binnenstad

De politie heeft een 17-jarige jongen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op de Dordtse juwelier Van Leeuwen. De winkel werd de afgelopen weken twee keer overvallen: de jongen is nu aangehouden voor de eerste overval.