gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Die uitvaart komt er uiteindelijk echt'

0c2635801d6181abca97977a3562e6ab

De helft van de inwoners van Zuid-Holland met een uitvaartverzekering weet niet waarvoor ze precies zijn verzekerd. Dat blijkt uit onderzoek van Monuta onder ruim 2100 Nederlanders. Een groot probleem volgens uitvaartverzorgers

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Volgens de resultaten zijn er een hele hoop mensen in Zuid-Holland verzekerd en wil meer dan 80 procent zijn nabestaanden niet met onverwachte kosten acherlaten. Toch zijn maar weinig mensen bezig met wat hun uitvaartsverzekering gaat kosten. Het wordt vaak als een probleem voor op langere termijn gezien, volgens uitvaartverzorger Jill Murel. “Maar die uitvaart komt er uiteindelijk echt.” Daarom moet er vaker gecheckt worden of je uitvaartverzekering wel past bij jouw wensen.


Jongeren (18-25 jaar) zijn het minst bezig met hun uitvaart. Meer dan de helft denkt niet eens na over de kosten van een uitvaart. “Je bent eerst meeverzekerd bij je ouders, maar vanaf je achttiende moe je het toch ineens zelf gaan verzekeren”. Bij ouderen daarentegen is dat maar 4 procent.

Lees ook

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

PSX_20260619_092535

Jong kind maakt val van driehoog uit raam: 'Vrijwel geen letsel'

Een jong kind is donderdagavond van driehoog naar beneden gevallen in Dordrecht. Het kind viel uit het raam van een appartement aan de Kappeijne van de Copelloweg. Het slachtoffertje is naar het ziekenhuis gebracht.

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.

sociale huur ridderkerk

Ridderkerk in beroep tegen besluit provincie over eigen woningverdeelsysteem

Het college van Ridderkerk gaat in beroep tegen een besluit van de provincie Zuid-Holland. Die bepaalde eerder dat de gemeente geen eigen verdeelsysteem voor sociale huurwoningen in Ridderkerk mag hebben, maar aangesloten moet blijven bij een regionale variant.