gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dief dumpt bromfiets in sloot Weizigtpark

4a44c16385ff3ca414d602ca4085ee75.jpg

De politie heeft zaterdagavond een 17-jarige Dordtenaar aangehouden vanwege het stelen van bromfietsen. Tijdens een verkeerscontrole bleek hij te rijden op een gestolen exemplaar.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Maar hij had nog meer op zijn kerfstok: na onderzoek bleek dat hij ook achter de diefstal van twee bromfietsen achter het Centraal Station zat, die diezelfde avond waren verdwenen. Eén van de gestolen bromfietsen werd zondag door de wijkagenten van Krispijn en het Leerpark teruggevonden in een sloot in het Weizigtpark.

De politie waarschuwt fietsers op te passen voor dieven die het gemunt hebben op fietsen en bromfietsen. “We zien een toename van diefstallen van fietsen en bromfietsen rondom de tijdelijke fietsenstalling aan de Markettenweg. Dit ondanks het aanwezige cameratoezicht”, laten de agenten via Instagram weten. “Wanneer u uw fiets of bromfiets stalt, zorg dat deze goed op slot staat. Gebruik hiervoor een tweede slot. Bevestig de fiets met het frame d.m.v. het fietsslot aan een vast voorwerp”, geven ze als tip.

Lees ook

Tunnel HAGI_artikel foto.png

Zijn huizen en kerk nog te redden van sloop? 'Kan goedkoper en effectiever'

Veertien woningen en een kerk dreigen te verdwijnen aan de Stationsweg in Hardinxveld-Giessendam. Dit vanwege een tunnel die de gemeente aan wil leggen naar de nieuwe wijk ‘Het Oog’. Als het aan architect Arie van der Meijden ligt, kan dat ook anders. Hij bedacht een alternatief plan waarvoor er maximaal twee huizen gesloopt worden.

IMG-20260324-WA0011.jpg

Verpauperd Teerlinkpand afgezet met hekken: ‘Komen stukken los van de gevel’

Het beruchte Teerlinkpand in Dordrecht is uit voorzorg afgezet met hekken. Uit een controle van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid (OZHZ) blijkt dat de constructie van het pand onvoldoende stabiel is.

verstevigingen Baanhoekbrug.png

Operatie geslaagd: hulpdiensten kunnen weer over deze brug

Ambulances, politie en andere hulpdiensten kunnen weer over de Baanhoekbrug bij Sliedrecht. Sinds begin maart was de brug afgesloten voor dit incidentele autoverkeer na de vondst van zwakke plekken onder het wegdek. Die plekken zijn afgelopen weekend aangepakt, meldt Rijkswaterstaat.

FOTOAANRIJDING.png

Meerdere auto’s beschadigd door ongeluk in Wielwijk

Een bestuurder is maandagavond uit de bocht gevlogen in de Dordtse wijk Wielwijk. Daarbij raakten drie geparkeerde auto’s beschadigd.

20260324 - Hennepkwekerij opgerold na integrale controle.jpg

Hennepkwekerij en illegale slaapplekken ontdekt op bedrijventerrein

Bij een controle op bedrijventerrein Donkersloot in Ridderkerk is een hennepplantage ontdekt. De kwekerij met honderden planten is meteen afgebroken.

COA vluchtelingenopvang ter illustratie

Zwijndrecht moet meer doen voor huisvesting statushouders, Molenlanden voldoet

De provincie Zuid-Holland zet druk op Zwijndrecht om sneller werk te maken van de huisvesting van statushouders. Als de gemeente niet binnen een jaar met voldoende concrete resultaten komt, dreigt ingrijpen vanuit de provincie.