Dordrecht, Netherlands

Diefstal ‘goudkluis’ snel opgelost

De kluis van goudwisselkantoor ‘We Buy Gold’ werd in de nacht van dinsdag op woensdag voor de tweede keer in korte tijd gestolen. Maar aan de hand van camerabeelden konden de daders snel worden aangehouden
Gert van der Steen | 22 maart 2018 11:00 | Aangepast op 22 maart 2018 11:00
.

Twee inbrekers braken rond 6.00 uur de deur van het winkelcentrum open en demonteerden netjes de kluis vanonder de balie. Vervolgens laadden ze die op een fietskar en gingen er vandoor. De kluis bevatte volgens de eigenaar echter alleen maar een iPad.

Er meldde zich al snel een getuige die camerabeelden van de diefstal had. Op grond hiervan kon een woning worden aangewezen waar een mogelijke dader zou wonen. Na overleg met het Openbaar Ministerie werd deze woning onderzocht en daar bleek zich inderdaad de buit te bevinden. Twee Dordtenaren van 40 en 46 jaar werden aangehouden.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...