Dordrecht, Netherlands

Dierenambulance 's avonds alleen voor spoed

Dierentehuis en Dierenambulance Louterbloemen rijdt in verband met maatregelen rondom het coronavirus 's avonds uitsluitend voor spoed, dat meldt de organisatie op Facebook.
Isabel Pijnappels | 20 januari 2021 13:03 | Aangepast op 20 januari 2021 13:03
Tussen 19:00 uur en 08:30 uur zal de ambulance alleen de deur uit gaan bij levensbedreigende situaties en/of overleden huisdieren.

Bij het vinden van een gewonde vogel vraagt het dierentehuis om het dier in een doos te plaatsen en vervolgens in een donkere ruimte tot rust te laten komen. De volgende dag kan er vanaf 08.30 uur naar de ambulance gebeld worden, zodat de vogel kan worden opgehaald.

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Dordrecht int nu zelf afvalboetes en grijpt in één maand al 50 keer in

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | Pascalle van Werkhoven | 17 jun 2025 10:00

Lees ook

Een kostenpost van zeven ton, deze club heeft nieuwe kleedkamers nodig

De vervanging van de sterk verouderde kleedkamers van voetbalvereniging Sliedrecht gaat naar schatti...

Zwembad en sterrenwacht niet wegbezuinigd: ‘De opluchting is heel groot’

Zwembad De Dubbel en Sterrenwacht Mercurius kunnen ‘gewoon’ doorgaan. Het bad en observatorium stond...

Succesvolle veiligheidscampagne: inwoners melden vaker verdachte zaken

De campagne 'Samen voor een veilige buurt' heeft in Molenlanden zichtbaar resultaat opgeleverd. Volg...

Gastgezinnen helpen straatkittens aan een baasje: ‘Een goede start’

Een moederpoes die onlangs op straat is bevallen van vijf kittens, wordt met haar kroost opgevangen ...

Snelle actie brengt nieuwe buurtAED in Hendrik-Ido-Ambacht tot stand

In slechts 70 minuten had de buurt het benodigde bedrag ingezameld en nu hangt er bij appartementenc...

Beter sociaal plan voor werknemers Fokker: 'Staking heeft effect gehad'

Het Papendrechtse GKN Fokker heeft met de vakbonden een overeenkomst bereikt over een beter sociaal ...