Dordrecht, Netherlands

DierenSOS gaat Franse konijnen opvangen

De DierenSOS wordt binnenkort overspoeld met konijnen. De konijnen komen samen met 2500 andere knaagdieren uit Frankrijk naar Nederland.
Petra Scheurwater | 10 januari 2019 16:31 | Aangepast op 10 januari 2019 16:31
De beestjes komen bij een broodfokker vandaan, die door de Franse politie is opgerold. De dieren worden in diverse opvangen in België en Nederland opgevangen en zijn in slechte toestand.

Daarom zamelt de DierenSOS spullen en voedsel voor knaagdieren in. Denk aan oude caviahokken, speelgoed, bodembedekking en voer. Dat kan allemaal ingeleverd worden bij Trimsalon Hannie op de Staart.

De spullen die voor andere knaagdieren dan konijnen zijn, worden door de DierenSOS bij de andere opvanglocaties gebracht.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...