Dordrecht, Netherlands

DierenSOS gaat Franse konijnen opvangen

De DierenSOS wordt binnenkort overspoeld met konijnen. De konijnen komen samen met 2500 andere knaagdieren uit Frankrijk naar Nederland.
Petra Scheurwater | 10 januari 2019 16:31 | Aangepast op 10 januari 2019 16:31
De beestjes komen bij een broodfokker vandaan, die door de Franse politie is opgerold. De dieren worden in diverse opvangen in België en Nederland opgevangen en zijn in slechte toestand.

Daarom zamelt de DierenSOS spullen en voedsel voor knaagdieren in. Denk aan oude caviahokken, speelgoed, bodembedekking en voer. Dat kan allemaal ingeleverd worden bij Trimsalon Hannie op de Staart.

De spullen die voor andere knaagdieren dan konijnen zijn, worden door de DierenSOS bij de andere opvanglocaties gebracht.

Lees ook

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...