Dordrecht, Netherlands

Dierensos zamelt geld in voor chipreaders

De Dierensos is een inzamelingsactie gestart voor twee nieuwe chipreaders. Met deze extra chipreaders hoopt de Dierensos vermiste dieren en baasjes nog sneller te kunnen herenigen.
Petra Scheurwater | 11 september 2018 15:14 | Aangepast op 11 september 2018 15:14
De ambulance van de Dierensos rijdt namelijk niet alleen voor gewonde dieren, ook voor verdwaalde beestjes komen ze langs. In de dierenambulance zit dan ook een chipreader.

Omdat noodgevallen bij de ambulance voorgaan, zijn ze niet altijd beschikbaar voor verdwaalde dieren. Daarom wil de Dierensos ook een chipreader bij Trimsalon Hannie en bij Larissa Noldus. Zij is de eigenaar van de facebookgroep voor vermiste en gevonden dieren in de Drechtsteden.

Van het streefbedrag van 140 euro is al 50 euro opgehaald.

Lees ook

Automobilist rijdt rond met te donkere ruiten en krijgt fikse boete

Het rondrijden met een te donkere voorruit is een automobilist donderdagavond duur komen te staan. H...

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...