Dordrecht, Netherlands

Dierensos zamelt geld in voor chipreaders

De Dierensos is een inzamelingsactie gestart voor twee nieuwe chipreaders. Met deze extra chipreaders hoopt de Dierensos vermiste dieren en baasjes nog sneller te kunnen herenigen.
Petra Scheurwater | 11 september 2018 15:14 | Aangepast op 11 september 2018 15:14
De ambulance van de Dierensos rijdt namelijk niet alleen voor gewonde dieren, ook voor verdwaalde beestjes komen ze langs. In de dierenambulance zit dan ook een chipreader.

Omdat noodgevallen bij de ambulance voorgaan, zijn ze niet altijd beschikbaar voor verdwaalde dieren. Daarom wil de Dierensos ook een chipreader bij Trimsalon Hannie en bij Larissa Noldus. Zij is de eigenaar van de facebookgroep voor vermiste en gevonden dieren in de Drechtsteden.

Van het streefbedrag van 140 euro is al 50 euro opgehaald.

Lees ook

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...

Lindsay en Terrence kochten huis in verdwijnend Moerdijk, gemeente weigert nu elk contact

De Papendrechtse Lindsay en Terrence die in oktober een huis kochten van de gemeente Moerdijk willen...

Ridderkerker wint 1 miljoen euro

Ridderkerk is een miljonair rijker. Eén van de inwoners won eerder deze week 1 miljoen euro belastin...

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...

Ondanks nederlaag geniet Jamai van debuut op WK darts: 'Het was heel tof'

Het allereerste WK darts van Jamai van den Herik (22) zit er na één ronde op. De Alblasserdammer gin...

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...