Dordrecht, Netherlands

Dierenwinkel Calimero dreigt te verdwijnen

De toekomst van dierenspeciaalzaak Calimero, op de hoek van de Vrieseweg en het Kromhout, is onzeker. De eigenaresse kan het werk in de zaak niet meer aan.
Gert van der Steen | 22 maart 2018 12:58 | Aangepast op 22 maart 2018 12:58
Dat komt omdat zij het afgelopen jaar haar enkel brak en de genezing daarvan slecht verloopt. Daardoor wordt het werk fysiek te zwaar.

Zij zoekt daarom iemand die haar bedrijf wil overnemen. De winkel bestaat nu zeven jaar en loopt uitstekend. De zaak blijft ondanks deze problemen voorlopig nog gewoon open.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...