Dordrecht, Netherlands

Digitaal loket voor ondernemers opent 1 januari

Het Regionaal Bureau Zelfstandigen (RBZ) en de Sociale Dienst Drechtsteden (SSD) starten met een samenwerking. Op 1 januari 2021 openen zij het Digitale Loket Drechtsteden. Alle ondernemers in de Drechtsteden kunnen daar terecht voor allerlei vragen.
Jordy Nijenhuis | 24 december 2020 11:57 | Aangepast op 24 december 2020 11:57
Zowel telefonisch als online kunnen ondernemers terecht voor vragen over onder andere het toekomstbestendig maken van de onderneming. Ook vragen over schuldhulpverlening en het opzetten van een onderneming kunnen hier beantwoord worden.


Het loket is voorlopig alleen digitaal. Als de coronamaatregelen het toelaten kunnen ondernemers terecht in het Drechtsteden Ondernemers Centrum in Dordrecht.

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...