gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dinsdag bespreking tussen Qbuzz en vakbonden

a0b75593a12214ff8640e4e330ceb123

Verschillende vakbonden gaan met Qbuzz en de Ondernemingsraad om tafel zitten om te praten over de problemen met het busvervoer binnen de Drechtsteden. “We horen graag welke oplossingen Qbuzz heeft voor de problemen en of wij daar aan de voorkant of achterkant in mee worden genomen”, vertelt woordvoerder Ron Sinnige van vakbond FNV.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Dit overleg staat gepland voor dinsdag 19 februari. De chauffeurs van Qbuzz zijn boos over de problemen met de bussen. Er ontbreken bijvoorbeeld noodknoppen en camera’s, ook werkt apparatuur, zoals radio’s en verwarming, niet. Bovendien zijn er problemen met de incheckunits. Vanwege al die problemen kreeg Qbuzz eerder al een boete van drie ton van de provincie.



Donderdag en vrijdag zijn er personeelsbijeenkomsten waar chauffeurs van Qbuzz met elkaar in gesprek kunnen gaan over de situatie en ideeën kunnen geven om de situatie te verbeteren.


Verdere acties van de vakbond hangen af van het gesprek dinsdag met Qbuzz. Als de uitkomst negatief voor de chauffeurs is, zal er waarschijnlijk een werkoverleg worden belegd waarin wordt gesproken over de situatie en het neerleggen van het werk.


Lees ook

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

nepagentbureaurijnmond

Verdachte die sieraden van 88-jarige steelt, meldt zich niet: politie toont hem nu herkenbaar

De man die ervan wordt verdacht een 88-jarige vrouw uit Dordrecht met een babbeltruc te hebben bestolen, wordt nu herkenbaar getoond. Hij kreeg vorige week na de uitzending van Bureau Rijnmond de kans zichzelf bij de politie te melden, maar heeft dat niet gedaan.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

aiboeken

AI-bedrijven kopen boekwinkel van Nancy leeg: 'Deze boeken gaan door de shredder'

Tweedehandsboekhandelaar Nancy Schot uit Hendrik-Ido-Ambacht verkocht jarenlang vooral aan liefhebbers uit de buurt. Tegenwoordig stuurt ze duizenden bestellingen naar de Verenigde Staten. Haar oude boeken worden namelijk gebruikt om AI-modellen te trainen: “Het is goede handel, maar de boeken gaan op deze manier wel verloren.”

fotooooooo

Gaan deze supermarkten eerder open op zondag? ‘Wens van klanten verandert’

Twintig Dordtse supermarktuitbaters willen eerder open op zondag. Nu mogen de deuren om 12.00 uur open, ondernemers vragen de gemeenteraad in een brief daar 10.00 uur van te maken.

nk20260925NKS08454

Ontlading bij FC Dordrecht na broodnodige opsteker: ‘Team gezien met fighting spirit’

Tegen de verwachting in besloot FC Dordrecht de maand september met een knappe zege. Door de 3-2 thuisoverwinning op Almere City kruipt de ploeg langzaam uit het dal waar het de afgelopen weken in was beland. “Ik was vooral blij dat we weer met lef speelden.”