gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dinsdag bespreking tussen Qbuzz en vakbonden

a0b75593a12214ff8640e4e330ceb123

Verschillende vakbonden gaan met Qbuzz en de Ondernemingsraad om tafel zitten om te praten over de problemen met het busvervoer binnen de Drechtsteden. “We horen graag welke oplossingen Qbuzz heeft voor de problemen en of wij daar aan de voorkant of achterkant in mee worden genomen”, vertelt woordvoerder Ron Sinnige van vakbond FNV.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Dit overleg staat gepland voor dinsdag 19 februari. De chauffeurs van Qbuzz zijn boos over de problemen met de bussen. Er ontbreken bijvoorbeeld noodknoppen en camera’s, ook werkt apparatuur, zoals radio’s en verwarming, niet. Bovendien zijn er problemen met de incheckunits. Vanwege al die problemen kreeg Qbuzz eerder al een boete van drie ton van de provincie.



Donderdag en vrijdag zijn er personeelsbijeenkomsten waar chauffeurs van Qbuzz met elkaar in gesprek kunnen gaan over de situatie en ideeën kunnen geven om de situatie te verbeteren.


Verdere acties van de vakbond hangen af van het gesprek dinsdag met Qbuzz. Als de uitkomst negatief voor de chauffeurs is, zal er waarschijnlijk een werkoverleg worden belegd waarin wordt gesproken over de situatie en het neerleggen van het werk.


Lees ook

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.

Simav-48

3D-spel van molenstichting genomineerd voor prijs

Molenstichting SIMAV (Stichting tot Instandhouding van Molens in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden) is genomineerd voor de VriendenLoterij Molenprijs 2026. De stichting maakt kans op 50.000 euro met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’. Vanaf deze woensdag kan het publiek op het 3D-spel van SIMAV stemmen.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.

IMG_7872

Man loopt armwond op bij steekincident in relationele sfeer

In een huis aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft maandagmiddag een steekincident plaatsgevonden in de relationele sfeer. Daarbij is een man lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.

1131bcb2-d048-353e-9418-3d57e550165b (1)

Kapper dagenlang gegijzeld en bedreigd: 'Het is een gewone jongen'

Een kapper is in maart van dit jaar gegijzeld gehouden in Papendrecht waarbij losgeld werd gevraagd. Na twee dagen is het slachtoffer weer vrijgelaten. Het is niet bekend of het geld is betaald.