gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dinsdag bespreking tussen Qbuzz en vakbonden

a0b75593a12214ff8640e4e330ceb123

Verschillende vakbonden gaan met Qbuzz en de Ondernemingsraad om tafel zitten om te praten over de problemen met het busvervoer binnen de Drechtsteden. “We horen graag welke oplossingen Qbuzz heeft voor de problemen en of wij daar aan de voorkant of achterkant in mee worden genomen”, vertelt woordvoerder Ron Sinnige van vakbond FNV.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Dit overleg staat gepland voor dinsdag 19 februari. De chauffeurs van Qbuzz zijn boos over de problemen met de bussen. Er ontbreken bijvoorbeeld noodknoppen en camera’s, ook werkt apparatuur, zoals radio’s en verwarming, niet. Bovendien zijn er problemen met de incheckunits. Vanwege al die problemen kreeg Qbuzz eerder al een boete van drie ton van de provincie.



Donderdag en vrijdag zijn er personeelsbijeenkomsten waar chauffeurs van Qbuzz met elkaar in gesprek kunnen gaan over de situatie en ideeën kunnen geven om de situatie te verbeteren.


Verdere acties van de vakbond hangen af van het gesprek dinsdag met Qbuzz. Als de uitkomst negatief voor de chauffeurs is, zal er waarschijnlijk een werkoverleg worden belegd waarin wordt gesproken over de situatie en het neerleggen van het werk.


Lees ook

ontspulpexels

Ontspuldagen: bruikbare spullen krijgen een tweede leven

De zolder opgeruimd? De kast uitgemest? Of de schuur onder handen genomen? Dordtenaren kunnen de komende weken op verschillende plekken in de gemeente hun bruikbare spullen inleveren die zij zelf niet meer gebruiken. Lokale maatschappelijke organisaties geven deze spullen een tweede leven.

IMG_5351

Steunconstructies geplaatst in plotseling gesloten parkeergarage, onderzoek gaat door

De gemeente Dordrecht heeft extra steunconstructies laten plaatsen in parkeergarage Visstraat. Hierdoor is het acute risico weg, aldus de gemeente. De garage werd vrijdagavond halsoverkop gesloten nadat er een scheur was aangetroffen op de bovenste verdieping.

nk2026080793A00567

Ouarghi bij debuut matchwinner voor FC Dordrecht: 'Tegen Ajax ben ik altijd extra gebrand'

Grote vreugde aan de Krommedijk, want de seizoensopener van FC Dordrecht eindigde vrijdagavond in een 2-1 zege op Jong Ajax. Ayoub Ouarghi kroonde zich tot matchwinner, Paul Nuijten won van zijn vorige werkgever en kreeg 'veel knuffels en kussen' van de spelers waar hij twee seizoenen mee werkte.

Foto website binnenvaart

Binnenvaart hoopt op nog meer regen voor hoger waterpeil: ‘Elke druppel is er één’

De afgelopen dagen vielen na lange tijd eindelijk weer de eerste regendruppels. Goed nieuws voor de binnenvaart, die veel last heeft van de extreme droogte in Europa. Al maakt één zwaluw nog geen zomer: “We zijn echt in afwachting van nog meer water.”

milieu higi

Let op: hier kun je tijdelijk geen klein chemisch afval inleveren

Wie van zijn of haar klein chemisch afval (kca) af wil, kan vanaf maandag een maand lang niet in Hardinxveld-Giessendam terecht. In de milieustraat daar wordt het inzameldepot vervangen.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.