gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dinsdag bespreking tussen Qbuzz en vakbonden

a0b75593a12214ff8640e4e330ceb123

Verschillende vakbonden gaan met Qbuzz en de Ondernemingsraad om tafel zitten om te praten over de problemen met het busvervoer binnen de Drechtsteden. “We horen graag welke oplossingen Qbuzz heeft voor de problemen en of wij daar aan de voorkant of achterkant in mee worden genomen”, vertelt woordvoerder Ron Sinnige van vakbond FNV.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Dit overleg staat gepland voor dinsdag 19 februari. De chauffeurs van Qbuzz zijn boos over de problemen met de bussen. Er ontbreken bijvoorbeeld noodknoppen en camera’s, ook werkt apparatuur, zoals radio’s en verwarming, niet. Bovendien zijn er problemen met de incheckunits. Vanwege al die problemen kreeg Qbuzz eerder al een boete van drie ton van de provincie.



Donderdag en vrijdag zijn er personeelsbijeenkomsten waar chauffeurs van Qbuzz met elkaar in gesprek kunnen gaan over de situatie en ideeën kunnen geven om de situatie te verbeteren.


Verdere acties van de vakbond hangen af van het gesprek dinsdag met Qbuzz. Als de uitkomst negatief voor de chauffeurs is, zal er waarschijnlijk een werkoverleg worden belegd waarin wordt gesproken over de situatie en het neerleggen van het werk.


Lees ook

merwedelingelijn01

Geen treinen tussen Dordrecht en Sliedrecht tot einde van de ochtend

Op het spoor tussen Dordrecht en Sliedrecht reden donderdagochtend geen treinen. Dit kwam door een stroomstoring, meldde ProRail.

Gedenkbord

Gedenkplek voor Joop: ‘Deze waardering doet hem recht’

Er klinkt een luid applaus van familieleden, actievoerders en raadsleden als het gedenkbordje voor Joop Keesmaat aan de Baanhoek in Sliedrecht wordt onthuld. Een mooie, maar ook emotionele middag voor vriend en compagnon Kees van der Hel. Samen met Joop streed Kees jarenlang tegen de PFAS-uitstoot van Chemours. “Ik kan het nog steeds niet verkroppen dat zo’n prachtvent op veel te jonge leeftijd is weggenomen.”

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

Screenshot_20260629_104001_Instagram

Opvallend stormfilmpje: vlaggenmast naar de bliksem door onweer

De zware onweersbuien dit weekend zorgden op verschillende plekken in onze streek voor schade. In Hardinxveld-Giessendam was de bliksem ingeslagen in een vlaggenmast, die daardoor vlam vatte. De lokale brandweer deelt op Instagram de bijzondere beelden.

fandag fc dordrecht

Fandag FC Dordrecht: stormbaan, muurkunst en talloze handtekeningen

Een stormbaan, pannakooi, pumptrack, springkussen en fitnesstoestellen: supporters van FC Dordrecht werden op de zogeheten fandag uitgedaagd om zelf ook fanatiek te bewegen. Al waren het oefenduel met Feyenoord, de handtekeningensessie na afloop en een gloednieuwe muurschildering de grootste publiekstrekkers.

businkongelukn214

Motorrijder overleden na botsing met vrachtwagen

Op de N214 bij Oud-Alblas is dinsdagmiddag een motorrijder om het leven gekomen. Hij kwam even na 14.00 uur in botsing met een vrachtwagen.