gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dinsdag bespreking tussen Qbuzz en vakbonden

a0b75593a12214ff8640e4e330ceb123

Verschillende vakbonden gaan met Qbuzz en de Ondernemingsraad om tafel zitten om te praten over de problemen met het busvervoer binnen de Drechtsteden. “We horen graag welke oplossingen Qbuzz heeft voor de problemen en of wij daar aan de voorkant of achterkant in mee worden genomen”, vertelt woordvoerder Ron Sinnige van vakbond FNV.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Dit overleg staat gepland voor dinsdag 19 februari. De chauffeurs van Qbuzz zijn boos over de problemen met de bussen. Er ontbreken bijvoorbeeld noodknoppen en camera’s, ook werkt apparatuur, zoals radio’s en verwarming, niet. Bovendien zijn er problemen met de incheckunits. Vanwege al die problemen kreeg Qbuzz eerder al een boete van drie ton van de provincie.



Donderdag en vrijdag zijn er personeelsbijeenkomsten waar chauffeurs van Qbuzz met elkaar in gesprek kunnen gaan over de situatie en ideeën kunnen geven om de situatie te verbeteren.


Verdere acties van de vakbond hangen af van het gesprek dinsdag met Qbuzz. Als de uitkomst negatief voor de chauffeurs is, zal er waarschijnlijk een werkoverleg worden belegd waarin wordt gesproken over de situatie en het neerleggen van het werk.


Lees ook

Foto website 2

Sloopauto’s en bierkratten in je tuin: vrienden verrassen stel op trouwdag

Een niet alledaags gezicht voor de woning van Lou en Wil aan de Plantageweg in Alblasserdam. Het stel trouwt deze donderdag en alle voorbijgangers zullen dat weten ook: de voortuin van het liefdeskoppel staat vol met sloopauto’s, verkeersborden en bierkratten.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

vlaggen sliedrecht camera

Gemeente over verkrachtingszaak: camera’s geen oplossing

Extra toezicht met beveiligingscamera’s in Sliedrecht gaat zedenmisdrijven niet voorkomen. Dat antwoordt het gemeentebestuur op vragen van politie partij Slydregt.NU. Aanleiding voor de vragen is de zaak rond een 18-jarige inwoonster van het dorp, die slachtoffer werd van een groepsverkrachting.

fancycrave1-hands-820272

Sites van gemeenten niet toegankelijk voor bezoekers met beperking: 'Mensen worden uitgesloten'

Slechts één op de twintig websites en apps van gemeenten in deze streek heeft de status ‘volledig toegankelijk’ voor mensen met een beperking. Dat blijkt uit een analyse van Rijnmond van gegevens van 23 gemeenten in de hele regio. Sliedrecht scoort slecht, maar benadrukt dat ontbrekend of verouderd onderzoek meespeelt in hun beoordeling.

Molen Achtkante artikeltumb

3D-spel ‘Waar is de molenaar’ valt in de prijzen bij Molenprijs 2026

De Molenstichting SIMAV heeft 4.051 euro gewonnen met de VriendenLoterij Molenprijs 2026. Met hun 3D-spel ‘Waar is de Molenaar’ hoopt de stichting kinderen enthousiast te maken voor het ambacht van molenaar. Met het geldbedrag willen zij het spel op meerdere plekken uitzetten.

foto ketting straatroof zwi

Bejaarde vrouw (84) beroofd, buit meteen ingeleverd bij goudwisselkantoor

Het Openbaar Ministerie eist negen maanden cel tegen S.L. (23), verdachte van een straatroof op een bejaarde vrouw in Zwijndrecht. Drie kwartier na de beroving leverde hij de buitgemaakte ketting in bij een goudwisselkantoor, maar was hij ook degene die de vrouw beroofde?