gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Directeur Onderwijsmuseum neemt afscheid

6cc7e691dc58f7ee9a3908f3e4521b13

Directeur Tijs van Ruiten van het Nationaal Onderwijsmuseum heeft vandaag afscheid genomen. Hij gaat werken bij het Schoenenmuseum in Waalwijk.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Tijdens de afscheidsreceptie vonden sommige medewerkers het leuk om terug te blikken. Zoals de keer dat ze voor het eerst op de landelijke televisie kwamen en Van Ruiten een fluorescerende broek aan had. Iedereen had het de volgende dag over die broek en niet over de expositie.

Ook opvallend is dat Van Ruiten al die tijd al elke dag in een korte broek op de fiets naar zijn werk komt, weer of geen weer. De verklaring voor die korte broek is simpel: een natte lange broek is niet lekker.

Tot slot het schoenenfetisjisme van Van Ruiten. Zelf heeft hij 50 paar schoenen. Het is dus niet zo gek dat hij bij het Schoenenmuseum in Waalwijk gaat werken.

Aanstaande zondag is nog een uitgebreid interview met Tijs van Ruiten te zijn, vanaf 18.00 uur op TV Dordrecht.

Lees ook

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

geblokkeerd speeltuintje

Protest tegen verdwijnen speelplekken zwelt aan: 'Geef de kinderen hun stem terug'

Een online petitie en plannen voor een protest bij de eerstkomende raadsvergadering. Inwoners van Alblasserdam roeren zich nadat bekend is geworden dat van twaalf speelplekken de toestellen zullen verdwijnen. “Er is al zo weinig voor de kinderen in het dorp.”

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.

treinstationdordrecht2

Let op: nog de hele dag minder treinen tussen Dordrecht en Breda

Reizigers tussen Dordrecht en Breda moeten maandag de hele dag rekening houden met vertraging. Door een kapot spoor rijden er minder treinen op dit traject.