gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Directeur Onderwijsmuseum neemt afscheid

6cc7e691dc58f7ee9a3908f3e4521b13

Directeur Tijs van Ruiten van het Nationaal Onderwijsmuseum heeft vandaag afscheid genomen. Hij gaat werken bij het Schoenenmuseum in Waalwijk.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Tijdens de afscheidsreceptie vonden sommige medewerkers het leuk om terug te blikken. Zoals de keer dat ze voor het eerst op de landelijke televisie kwamen en Van Ruiten een fluorescerende broek aan had. Iedereen had het de volgende dag over die broek en niet over de expositie.

Ook opvallend is dat Van Ruiten al die tijd al elke dag in een korte broek op de fiets naar zijn werk komt, weer of geen weer. De verklaring voor die korte broek is simpel: een natte lange broek is niet lekker.

Tot slot het schoenenfetisjisme van Van Ruiten. Zelf heeft hij 50 paar schoenen. Het is dus niet zo gek dat hij bij het Schoenenmuseum in Waalwijk gaat werken.

Aanstaande zondag is nog een uitgebreid interview met Tijs van Ruiten te zijn, vanaf 18.00 uur op TV Dordrecht.

Lees ook

brandmeterkastbusink

Brand in meterkast onder controle

In een huis aan de Grasbroek in Zwijndrecht is donderdagochtend brand uitgebroken. Die woedde in de meterkast van de woning. Inmiddels is de brand onder controle.

school zwijndrecht

School stuurt brief naar ouders over mishandelingen: ‘Ga thuis het gesprek aan’

Middelbare school De Sprong in Zwijndrecht heeft in een brief ouders opgeroepen om met hun kinderen te spreken over het geweld en de mishandelingen die daar spelen. “We horen steeds meer dat jongeren worden gefilmd terwijl ze gepest, mishandeld, vernederd en onder druk gezet worden”, schrijft de schoolleiding. De school moet volgens de briefschrijvers een “veilige omgeving” zijn.

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.

mishandelingconducteur

Beelden van verdachte mishandeling treinconducteur nu ook in Opsporing Verzocht

De verdachte die bijna een jaar geleden een conducteur mishandelde in een trein bij station Sliedrecht, is nog altijd niet opgepakt. De politie bracht eerder al herkenbare beelden van de man naar buiten, maar heeft deze maandagavond ook getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.

vlaggen sliedrecht camera

Gemeente over verkrachtingszaak: camera’s geen oplossing

Extra toezicht met beveiligingscamera’s in Sliedrecht gaat zedenmisdrijven niet voorkomen. Dat antwoordt het gemeentebestuur op vragen van politie partij Slydregt.NU. Aanleiding voor de vragen is de zaak rond een 18-jarige inwoonster van het dorp, die slachtoffer werd van een groepsverkrachting.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."