Dordrecht, Netherlands

Directie Albert Schweitzer blijft op de centen letten

Het Albert Schweitzer Ziekenhuis in Dordrecht heeft over 2018 een winst gemaakt van 4,4 miljoen euro. Dat schrijft de Raad van Bestuur in het jaarverslag.
Robert van Loon | 1 juni 2019 15:21 | Aangepast op 1 juni 2019 15:21
Volgens voorzitter Peter van der Meer zijn de positieve cijfers vooral te danken aan incidentele meevallers en zal er de komende jaren op de centen moeten worden gelet. In 2018 daalde het aantal medewerkers als voorbeeld van 2329 naar 2213 fte.

Beide leden van de Raad van Bestuur verdienden in 2018 meer dan het toegestane bedrag volgens de Wet Normering Topinkomens (WNT) van 189 duizend euro. Voorzitter Peter van der Meer kreeg 226 duizend euro en Anneke Sanderse incasseerde 217 duizend euro. Beiden mochten dat bedrag ontvangen, omdat ze in een overgangsregeling zitten. Binnen een paar jaar moet hun salaris zijn afgebouwd naar 189 duizend euro.

Meest gelezen

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Corrado Francke | 12 nov 2025 20:03

Lees ook

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...

Problemen Jeugdwet Papendrecht ontdekt bij nog 14 gezinnen

Ook bij veertien andere gezinnen in Papendrecht is door de gemeente een te lage vergoeding uitgekeer...

CDA doet tóch mee aan verkiezingen Hardinxveld-Giessendam: 'Het kwartje viel precies de goede kant op'

Kiezers in Hardinxveld-Giessendam krijgen toch iets meer keuze dan gedacht: partij CDA staat onverwa...