Dordrecht, Netherlands

Discussie om bereikbaarheid Essenhof

Beter voor Dordt komt met een nieuwe variant voor de bereikbaarheid van de Essenhof. Zij willen de Drechthopper beschikbaar stellen om alle reizigers van en naar de begraafplaats te vervoeren.
Lois Haanskorf | 20 september 2018 17:13 | Aangepast op 20 september 2018 17:13
In het commissieoverleg heeft Beter voor Dordt dit voorgelegd. De wethouder gaat dit meenemen in zijn plannen. De VSP staat hier niet negatief tegenover, toch zien zij liever een andere oplossing.


Lijnbus 2 zou volgens hen het beste een lus langs de Essenhof kunnen rijden. Dat is een goedkoper initiatief, de bus is alleen iets langer onderweg, zegt Margret Stolk van de VSP. “Als je niet eens een bushalte bij de Essenhof kunt plaatsen, wat kun je dan wel als gemeente.”

Lees ook

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...