Dordrecht, Netherlands

DistriPark zorgt voor nóg meer banen met komst van LGI en Dylan Steel

Crocs en Elcee krijgen nieuwe buren. Op het DistriPark, tussen de Rijksstraatweg en de Wieldrechtse Zeedijk, ontwikkelt Dudok een nieuw gebouw. Hiermee wordt bedrijventerrein Dordtse Kil IV nóg belangrijker voor de werkgelegenheid in Dordrecht.
Robin Nanninga | 12 juli 2021 15:56 | Aangepast op 12 juli 2021 15:56
In het nieuwe gebouw huisvesten LGI Nederland en DYLAN Steel Solutions zich. Deze twee bedrijven zorgen voor tientallen banen in Dordrecht. “Alleen LGI gaat al vijftig nieuwe banen creëren die er nu nog niet zijn. Hetzelfde geldt voor DYLAN Steel”, zegt Wouter Vos van Dudok.

De ontwikkeling van het bedrijventerrein speelt een belangrijke rol in de doelstelling van de gemeente om er binnen deze collegeperiode 4.000 banen bij te krijgen. Wethouder Maarten Burggraaf: “Voor het DistriPark gaat dat erg goed. Het is nu al bijna helemaal vol, de eerste fase, en dat levert 1200 banen op.”

Het gebouw van Dudok wordt duurzaam ontwikkeld. Zo komen er zonnepanelen op het dak en worden materialen hergebruikt. De bedoeling is dat het pand in november klaar is.

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Man kijkt op verkeerde stoplicht en veroorzaakt ongeluk

Trevyn van Houwelingen | 8 aug 2025 11:30

Lees ook

Urn verdwenen op Essenhof: 'Niemand verwacht dat iemand zoiets doet'

De nabestaanden van een onlangs overleden man kwamen eerder deze week voor een nare verrassing te st...

Trucker zoekt verkoeling en springt van Moerdijkbrug

Het is hoogzomer in Nederland en dat gaat niet iedereen in de koude kleren zitten. Dinsdagavond liep...

Dordrecht rukt uit voor vallende sterren aan de hemel

Sterrenwacht Mercurius bleef woensdag tot middernacht open, en niet voor niets: tientallen bezoekers...

Reewegpark twee maanden dicht: ‘spelen en sporten niet mogelijk’

Het grasveld in het Reewegpark wordt vanaf 8 september twee maanden afgesloten. In die periode mag e...

Nieuwe wending in Dordtse poldersoap: gemeente stapt naar Raad van State

Het Dordtse stadsbestuur stapt naar de Raad van State om de Hel- en Zuilespolder. Rijkswaterstaat wi...

Locatie en waarschijnlijke ontwikkelaar bekend van Dordts knarrenhof

Het eerste Dordtse knarrenhof komt, als het aan het stadsbestuur ligt, op de plek van de voormalige ...