Dordrecht, Netherlands

Dit moet je gedaan hebben voor je 12e

Een lijst met 50 dingen die je gedaan moet hebben voor je 12e. Die konden de kinderen langsgaan vandaag tijdens de Nationale Buitenspeeldag.
Dennis Koorevaar | 13 juni 2018 17:11 | Aangepast op 13 juni 2018 17:11
Volgens Wendy Schneider van Doe ff Gezond zitten de kinderen veel te vaak binnen. Dit door de schermen die ze op jonge leeftijd al krijgen aangereikt. Veel kinderen zeggen ook dat ze achter de laptop of iPad zitten.

Op springeensopgroen.nl vind je de lijst met 50 dingen die je moet doen voor je 12e zodat je morgen weer naar buiten kunt.

Lees ook

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...