Dordrecht, Netherlands

Dit moet je gedaan hebben voor je 12e

Een lijst met 50 dingen die je gedaan moet hebben voor je 12e. Die konden de kinderen langsgaan vandaag tijdens de Nationale Buitenspeeldag.
Dennis Koorevaar | 13 juni 2018 17:11 | Aangepast op 13 juni 2018 17:11
Volgens Wendy Schneider van Doe ff Gezond zitten de kinderen veel te vaak binnen. Dit door de schermen die ze op jonge leeftijd al krijgen aangereikt. Veel kinderen zeggen ook dat ze achter de laptop of iPad zitten.

Op springeensopgroen.nl vind je de lijst met 50 dingen die je moet doen voor je 12e zodat je morgen weer naar buiten kunt.

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...