Dordrecht, Netherlands

Dit moet je gedaan hebben voor je 12e

Een lijst met 50 dingen die je gedaan moet hebben voor je 12e. Die konden de kinderen langsgaan vandaag tijdens de Nationale Buitenspeeldag.
Dennis Koorevaar | 13 juni 2018 17:11 | Aangepast op 13 juni 2018 17:11
Volgens Wendy Schneider van Doe ff Gezond zitten de kinderen veel te vaak binnen. Dit door de schermen die ze op jonge leeftijd al krijgen aangereikt. Veel kinderen zeggen ook dat ze achter de laptop of iPad zitten.

Op springeensopgroen.nl vind je de lijst met 50 dingen die je moet doen voor je 12e zodat je morgen weer naar buiten kunt.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Teruglezen: veel sneeuwpret én ov-problemen op witte woensdag

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...