Dordrecht, Netherlands

Dit weekend alle op -en afritten N3 dicht

De werkzaamheden aan de N3 zijn nu een maand in volle gang. Na de afsluiting van de Papendrechtse brug, zijn nu de op -en afritten en de Wantijbrug weekenden lang afgesloten.
Emma Meijer | 2 september 2020 17:26 | Aangepast op 2 september 2020 17:26
Komend weekend is de weg afgesloten van de Merwedestraat tot aan de A16, in verband met voorbereidende werkzaamheden. ‘Dat is een grote afsluiting waar we allemaal last van gaan hebben’ vertelt wethouder Rik van der Linden.

Ook is de randweg ter hoogte van Papendrecht tot aan de Wantijbrug versmald en zorgt voor de nodige vertraging vanaf de A15. ‘Het is vooraf dus erg belangrijk dat je je goed informeerd over files en hoe je zou kunnen rijden en als het even kan samen rijden of de fiets gebruiken.’

Verderop in het jaar komen er nog meer afsluitingen en vanaf maandag gaat het drie-nul-systeem in en zijn de op -en afritten weer beschikbaar.

Kijk op n3werkzaamheden.nl voor de volledige planning van de werkzaamheden aan de randweg.


Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...