gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dit weekend geen intercity’ s tussen Dordrecht en Breda

Door werkzaamheden rijden er zaterdag en zondag geen intercity’s tussen Dordrecht en Breda.

Sandra Hoek |  | Aangepast op
Er zijn twee mogelijkheden om toch in Breda te komen vanuit Dordrecht. Reizigers kunnen uitstappen in Lage Zwaluwe en dan de stopbus nemen richting Breda. Maar je kunt vanuit Dordrecht ook eerst de intercity nemen naar Rotterdam Centraal en daar de ‘intercity direct’ nemen naar Breda. Beide mogelijkheden duren ongeveer een half uur langer.


De directe intercity tussen Breda en Rotterdam rijdt zaterdagavond ook niet. De stopbus tussen Breda en Lage Zwaluwe is dan de enige mogelijkheid. De sprinters tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe rijden zondag tot 10.40 uur niet. Dan is omreizen via Rotterdam Centraal, dus eerst naar Rotterdam Centraal en van daaruit naar Breda zoals hierboven vermeld het beste. Maandag om 7.34 uur rijdt de eerste intercity weer rechtstreeks van Dordrecht naar Breda. De eerste sprinter die rechtstreeks rijdt vertrekt om 5.57 uur.

Lees ook

IMG_6652

Dordtse Spuiweg gaat op de schop en wordt fietsstraat met tweerichtingsverkeer

Grote veranderingen aan de Dordtse Spuiweg. De eenrichtingsstraat die een afzonderlijk fietspad aan de zijkant van de straat heeft, wordt de komende maanden veranderd in een fietsstraat met tweerichtingsverkeer. Daarom is de weg tot begin december dicht.

vuurwerkinleverpunt 2026

Ruim 120 kilo aan vuurwerk ingeleverd tijdens speciale actie

De vuurwerkinleveractie in Dordrecht heeft afgelopen zaterdag meer dan 120 kilo aan vuurwerk opgebracht. Vanwege het vuurwerkverbod is afsteken tijdens de komende jaarwisseling niet meer toegestaan. Streekgenoten konden daarom gratis en anoniem hun vuurwerk inleveren.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.

timmerdorpdordt

Voor het eerst een timmerdorp op deze plek: 'Er ontstaan serieuze hutten'

Kinderen en klussen is misschien niet de eerste combinatie waar je aan denkt. Toch worden elke zomervakantie op verschillende plekken met veel enthousiasme timmerdorpen gebouwd. Rotaryclub Johan de Witt ter Merwede organiseert dit jaar voor het eerst een timmerdorp in de Dordtse wijk de Staart. “Het is een groot succes”, zegt Jurgina Feith initiatiefneemster van deze eerste editie.