gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dit zijn de kandidaten van de SP

De kandidatenlijst van de SP voor de gemeenteraadsverkiezingen van volgend jaar is bekend.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De huidige fractievoorzitter Ronald Portier staat op plaats vijf. Hij wil zich de komende tijd richten op de Drechtraad en de Sociale Dienst Drechtsteden.

Nummer een en dus lijsttrekker is Ineke Jager die unaniem voor deze plaats gekozen werd. Als tweede staat Renate Defeo-Dudok op de lijst, een ambulance-verpleegkundige, gevolgd door Guido Frantzen. Die is met name op het gebied van de leefomgeving gericht. De top vier wordt volgemaakt door Elles Menken, die deskundig is in het buurtwerk en de jeugdzorg.

In totaal telt de lijst 21 kandidaten; het bestuur kan daar nog anderen aan toevoegen.

Lees ook

20261021_093104

Pontje erbij? Rijkswaterstaat 'in gesprek' over extra vaartuig in de spits

Er komt mogelijk een extra pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht. Vanwege drukte op de ene pont die vaart zoekt Rijkswaterstaat naar oplossingen. Een voorlopige oplossing is een vaart in de spits eruit halen. Tot onbegrip van reizigers.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

Doorbraakactie-van-Annelie-de-Korte_Marco-Spelten-scaled-900x600-c-center

Nederlandse korfballers, met vijf PKC'ers in de ploeg, winnen opnieuw EK

Vijf PKC'ers zijn met de Nederlandse korfbalploeg Europees kampioen geworden. In de finale werd België zaterdag met 27-12 verslagen.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

vlaggen sliedrecht camera

Gemeente over verkrachtingszaak: camera’s geen oplossing

Extra toezicht met beveiligingscamera’s in Sliedrecht gaat zedenmisdrijven niet voorkomen. Dat antwoordt het gemeentebestuur op vragen van politie partij Slydregt.NU. Aanleiding voor de vragen is de zaak rond een 18-jarige inwoonster van het dorp, die slachtoffer werd van een groepsverkrachting.