gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dode bij steekpartij aan Eemsteynplein

In de nacht van zondag op maandag is een 61 jarige Rotterdammer bij een steekpartij om het leven gekomen.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Rond half drie kreeg de politie een melding dat er mogelijk een steekpartij in een woning aan het Eemsteynplein plaats had gevonden. Er werd een zwaar gewonde man aangetroffen in het pand dat als kamerverhuur dienst doet. Ondanks reanimatie van de hulpdiensten is de Rotterdammer overleden. In het pand waren drie Dordtenaren aanwezig van 43, 46 en 55 jaar. Er wordt onderzocht wat hun betrokkenheid is bij deze dodelijke steekpartij en ze zijn inmiddels aangehouden. De politie heeft tot maandagochtend (Tweede Kerstdag) onderzoek gedaan. Rond 12.00 uur is de afzetting rond het pand opgeheven. Volgens geruchten uit de buurt zou er in het pand drugs worden gedeald. 


Lees ook

pont rosmolenweg

Pont Kerkeplaat - Rosmolenweg vaart vrijdagochtend weer na problemen

Een van de ponten die als alternatief vaart vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug is donderdag een tijdje gestremd geweest. Het gaat om de verbinding tussen de Dordtse Kerkeplaat en de aanlegsteiger bij Boskalis aan de Rosmolenweg in Papendrecht. Vrijdagochtend vaart de pont weer, meldt Rijkswaterstaat.

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.

PSX_20260929_151615 (1)

Steekpartij na verkeersruzie, man en vrouw aangehouden

Bij een verkeersruzie aan de Pieter Zeemanweg in Dordrecht is dinsdagmiddag een man gestoken. Twee verdachten, een man en een vrouw, zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.