gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dode bij steekpartij aan Eemsteynplein

In de nacht van zondag op maandag is een 61 jarige Rotterdammer bij een steekpartij om het leven gekomen.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Rond half drie kreeg de politie een melding dat er mogelijk een steekpartij in een woning aan het Eemsteynplein plaats had gevonden. Er werd een zwaar gewonde man aangetroffen in het pand dat als kamerverhuur dienst doet. Ondanks reanimatie van de hulpdiensten is de Rotterdammer overleden. In het pand waren drie Dordtenaren aanwezig van 43, 46 en 55 jaar. Er wordt onderzocht wat hun betrokkenheid is bij deze dodelijke steekpartij en ze zijn inmiddels aangehouden. De politie heeft tot maandagochtend (Tweede Kerstdag) onderzoek gedaan. Rond 12.00 uur is de afzetting rond het pand opgeheven. Volgens geruchten uit de buurt zou er in het pand drugs worden gedeald. 


Lees ook

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

allerzielen

Zondag op TV Dordrecht: Allerzielen-concert

Deze zondag staan we op TV Dordrecht op een bijzondere manier stil bij mensen die ons ontvallen zijn. Dat doen we met het Allerzielen-concert van Dordtissimo uit 2024 in de Trinitatiskapel.

foto rb zwi

Ruzie om meisje mondt uit in bloedige mishandeling: ‘Die jongen moet voelen’

Een gezellige avond in het café eindigt voor een man met rake klappen en trappen. Zijn gezicht zit onder het bloed, ook loopt hij een dikke neus en overal schaafwonden op. Twee mannen uit Zwijndrecht lopen, onder meer door Snapchat-berichten, tegen de lamp. “Hij gaat dood vanavond.”

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Dordtenaar (36) omgekomen bij schietpartij in auto

Bij een schietpartij in Rotterdam-Oosterflank is maandagavond een 36-jarige man uit Dordrecht omgekomen. Drie verdachten zijn opgepakt. Eén van de verdachten raakte gewond bij de schietpartij.

Spuiboulevard Dordthuis

Stadswinkel, Sociale Dienst en VVV Dordrecht tijdelijk gesloten vanwege verhuizing naar Dordthuis

De Stadswinkel van de gemeente Dordrecht, de Sociale Dienst Drechtsteden en VVV Dordrecht verhuizen in de week van 16 november naar het Dordthuis. Door de verhuizingen zijn de drie organisaties tijdelijk gesloten. Bibliotheek Aanzet is al bezig met verhuizen, maar sluit haar deuren niet volledig. Eind november openen de vier organisaties hun deuren op de nieuwe locatie aan de Spuiboulevard.

Screenshot_20261020_085330_Instagram

Auto op zijn kant op A16, bestuurder aangehouden

Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.