gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dode bij steekpartij aan Eemsteynplein

In de nacht van zondag op maandag is een 61 jarige Rotterdammer bij een steekpartij om het leven gekomen.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Rond half drie kreeg de politie een melding dat er mogelijk een steekpartij in een woning aan het Eemsteynplein plaats had gevonden. Er werd een zwaar gewonde man aangetroffen in het pand dat als kamerverhuur dienst doet. Ondanks reanimatie van de hulpdiensten is de Rotterdammer overleden. In het pand waren drie Dordtenaren aanwezig van 43, 46 en 55 jaar. Er wordt onderzocht wat hun betrokkenheid is bij deze dodelijke steekpartij en ze zijn inmiddels aangehouden. De politie heeft tot maandagochtend (Tweede Kerstdag) onderzoek gedaan. Rond 12.00 uur is de afzetting rond het pand opgeheven. Volgens geruchten uit de buurt zou er in het pand drugs worden gedeald. 


Lees ook

pixabay containers

Kliko eerder aan de straat vanwege de hitte

Inwoners van onder meer Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam moeten deze donderdag en vrijdag hun kliko eerder aan de straat zetten dan gebruikelijk. Vanwege de hitte werkt de buitendienst met een tropenrooster en wordt afval eerder opgehaald.

businkazc

Slachtoffer en verdachten steekpartij zijn bewoners azc

Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.

waalridderkerk

Veel chemische stoffen in de Waal, maar geen acuut gevaar

In veel zwemwateren in Nederland zitten niet alleen bacteriën en blauwalgen, maar blijken ook veel meer chemische stoffen boven de gestelde norm te zitten. De Waal bij Heerjansdam en Ridderkerk staat in de landelijke top 3 van zwemlocaties met de meeste normoverschrijdingen, blijkt uit onderzoek van Natuur & Milieu en Het Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO-KNAW).

FOTOTHUMB ARTIKEL WEBSITE

Werkzaamheden Papendrechtsebrug op schema, ondanks zomerhitte

De werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug lopen vooralsnog allemaal op schema, ondanks een hitteprotocol dat de afgelopen maand op sommige dagen ingelast moest worden. De sloopfase is de komende maand nog in volle gang, daarna kan het opbouwen van de brugkelder beginnen.

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

nepagentomroepmaxpolitie

Gemeente waarschuwt: met deze babbeltruc worden mensen in Ridderkerk beroofd

De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.