Dordrecht, Netherlands

Dode kleuter (4) aangetroffen in woning

De politie onderzoekt het overlijden van een 4-jarige jongen. Het lichaam werd dinsdagavond in een woning aan het Frida Katz-erf gevonden door de vriendin van de 34-jarige bewoner van het pand.
Rob van der Woude | 20 oktober 2015 23:11 | Aangepast op 20 oktober 2015 23:11
De vrouw alarmeerde direct de hulpdiensten. Helaas konden ambulancemedewerkers niets meer doen. Vanwege de omstandigheden waaronder het kind werd gevonden, is een onderzoek gestart. De bewoner was op dat moment niet in de woning aanwezig. Agenten zijn naar hem op zoek.

De moeder van het slachtoffer is inmiddels op de hoogte gebracht. Het 6-jarige zusje van het slachtoffer is ongedeerd. Familie en betrokkenen worden opgevangen op het politiebureau.

De politie heeft de omgeving afgezet en medewerkers van de Forensische Opsporing doen op dit moment onderzoek in de woning.

Foto's: Johan van den Dool

htts://

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

Zien! Het oude postkantoor is terug in het centrum en zo ziet dat eruit

Uit het oog, maar niet uit het hart: én nu weer te zien. Het digitale 3D model van het oude postkant...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...