gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dodelijk ongeval op Stadsbrug

Bij een ongeval op de Stadsbrug is zaterdagnacht een man van 20 jaar uit H.I.Ambacht om het leven gekomen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Hij zat met twee vrienden (21 en 22 jaar) in een auto die rond middernacht op de brug tussen Zwijndrecht en Dordrecht over de kop ging. De oorzaak van het ongeluk is onbekend.

De man van 22 werd daarbij zwaargewond. Hij werd met de ambulance naar het EMC in Rotterdam gebracht. De bestuurder van de auto bleek te veel gedronken te hebben. Hij was licht gewond en werd gearresteerd.

Er werden meerdere ambulances en een traumahelicopter opgeroepen, maar voor de 20-jarige kon niets meer worden gedaan. Ook de hulp van de brandweer was nodig, omdat de slachtoffers in het wrak bekneld zaten. De brug werd een aantal uren in beide richtingen afgesloten.

Lees ook

FOTO WEBSITE_2.png

Papendrechtse coalitie steeds dichterbij: PVV, VVD en OP zijn beoogd gemeentebestuur

Ruim anderhalve maand na de verkiezingen heeft Papendrecht zicht op een coalitie. Informateur Koen Becking heeft zijn advies voor het vormen van het gemeentebestuur gedeeld. Hij ziet een coalitie tussen de PVV, VVD en OP als meest realistische optie.

rijnmondkimholland.jpg

Papendrechter (39) krijgt tbs voor bedreigen porno-actrice en doodsteken hond

Danny de B. uit Papendrecht is veroordeeld tot tbs met voorwaarden en een celstraf van 179 dagen. De rechtbank vindt alle feiten waarvan hij werd verdacht bewezen. De 39-jarige De B. dreigde onder meer om een vrouw af te slachten. Ook mishandelde hij de hond van zijn partner zo heftig dat het dier overleed.

stillkogelgat.png

Kogelgat in raam van appartement

In een raam van een appartement in Sliedrecht is eerder deze week een kogelgat aangetroffen. Het gaat om een woning aan de Geulstraat.

Glas in Loodramen.png

'Er was eens': Nieuwe Gildenramen voor de Grote Kerk

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. De tweede aflevering is donderdag vanaf 18.00 uur te zien op RTV Dordrecht, ditmaal gaat het over nieuwe Gildenramen die in 2006 in de Grote Kerk werden geplaatst.

albertschweitzerfotolucht.jpg

Nieuwe Dordts ziekenhuis mogelijk op plek waar 720 woningen gepland staan

Het nieuwe ziekenhuis van het Albert Schweitzer in Dordrecht moet pal naast het huidige gebouw komen. Dat concludeert het stadsbestuur na onderzoek. Als er daadwerkelijk een nieuw ziekenhuis komt, gaat er op die plek een streep door de 720 woningen die gepland stonden.

benzakourviarijnmond.jpg

Schrijver Mohammed Benzakour bevrijdt vogels op Bali: 'Pervers om ze in kooi op te sluiten'

Mohammed Benzakour kan het niet aanzien: vogels die hun hele leven wegkwijnen in een kooitje. Nadat de Zwijndrechtse schrijver bevriend is geraakt met een winterkoninkje, is er geen houden meer aan en belandt hij als vogelbevrijder in Indonesië.