Dordrecht, Netherlands

Doneeractie van KWF voor Inloophuis Helianthus

Inloophuis Helianthus aan de Singel heeft het sinds de corona-uitbraak financieel zwaar. Verschillende evenementen, waaronder de City Swim, zijn afgelast en het inloophuis is daar met regelmaat het goede doel voor. Hierdoor krijgt Helianthus een stuk minder geld binnen.
Emma Meijer | 19 november 2020 17:11 | Aangepast op 19 november 2020 17:11
“Wij zijn afhankelijk van sponsoring en giften en alle organisaties die goede doelen steunen liggen op dit moment ook stil”, vertelt coördinator Marian Kemmeren. Het inloophuis kan wel een deel verhuren waardoor zij nog steeds inkomsten hebben, maar dat is niet genoeg om alle rekeningen van te betalen.

Om na de coronacrisis de deuren weer te kunnen openen krijgt Helianthus hulp van KWF Kankerbestrijding. Zij zijn een doneeractie gestart voor meerdere inloophuizen in het land. “Zij hebben voor ons een

Lees ook

Woningnood, femicide en Donald Trump: na muziekprijs laat ZOEKHETUITMAN opnieuw van zich horen

De Dordtse punkband ZOEKHETUITMAN komt vrijdag met een nieuwe EP. Met hun muziek spreekt de band zic...

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...