Dordrecht, Netherlands

Doodrijder Meester Bert krijgt taakstraf

De man die Meester Bert van de Mariaschool en zijn echtgenote heeft doodgereden, hoeft niet meer de cel in, maar krijgt van de rechtbank in Breda een taakstraf van 240 uur.
Leo Roubos | 28 juni 2018 15:37 | Aangepast op 28 juni 2018 15:37
De Officier van Justitie sprak van een ‘ordinaire wegpiraat’ omdat Faisal D. met 72 km/u door Tilburg was gereden, waar 50 is toegestaan.

Hij had op de Bredaseweg rechts een bus ingehaald en vervolgens Meester Bert (59) en zijn vrouw Henriette (62) aangereden. Hij liet hen hulpeloos achter op de weg en reed door.

Volgens de rechtbank had D. onvoorzichtig gereden en was er geen sprake van roekeloos rijgedrag.

Wel nam de rechter het hem kwalijk dat hij was doorgereden na de aanrijding en al een hele lijst verkeersovertredingen op zijn naam had staan en kennelijk niets had geleerd.

Faisal D. kreeg daarom een gevangenisstraf van 108 dagen, gelijk aan zijn voorarrest. Hij hoeft dus niet meer de cel in. Wel kreeg hij daarbovenop nog een taakstraf van 240 uur en een rijontzegging van 5 jaar, waarvan 2 voorwaardelijk.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...