Dordrecht, Netherlands

Doorgaan wedstrijd FC Dordrecht onzeker

In tegenstelling tot eerdere berichten is er een kans dat FC Dordrecht - FC Twente alsnog niet doorgaat. Ondanks de politiestaking zou de wedstrijd van vrijdagavond aan de Krommedijk doorgaan, maar daar lijkt verandering in te komen, meldt FC Dordrecht op de eigen website.
Petra Scheurwater | 14 september 2018 09:13 | Aangepast op 14 september 2018 09:13
Vrijdagmiddag rond 13:00 uur neemt de burgemeester een definitieve beslissing. Aanvankelijk had de gemeente Dordrecht groen licht gegeven voor het doorgaan van de wedstrijd aan De Krommedijk.

Toen bleek dat ook de beschikbaarheid van politie 'op afroep' onzeker is geworden, werd dit teruggedraaid door burgemeester Wouter Kolff.

De agenten staken omdat ze een betere CAO en lagere werkdruk willen. Minister Fred Grapperhaus van Justitie en Veiligheid heeft de politievakbonden voor de rechter gesleept. Volgens hem zorgen de geplande stakingen voor 'onacceptabele risico's voor de openbare orde en veiligheid'. Het kort geding stond eerder voor 13:00 uur gepland, maar werd een uur uitgesteld.

Vrijdag om 14:00 uur beslist de rechter of de acties door mogen gaan.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vier nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...