gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Doorgaan wedstrijd FC Dordrecht onzeker

ffba5f102e49d165a6d889e52ce8534b

In tegenstelling tot eerdere berichten is er een kans dat FC Dordrecht - FC Twente alsnog niet doorgaat. Ondanks de politiestaking zou de wedstrijd van vrijdagavond aan de Krommedijk doorgaan, maar daar lijkt verandering in te komen, meldt FC Dordrecht op de eigen website.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Vrijdagmiddag rond 13:00 uur neemt de burgemeester een definitieve beslissing. Aanvankelijk had de gemeente Dordrecht groen licht gegeven voor het doorgaan van de wedstrijd aan De Krommedijk.

Toen bleek dat ook de beschikbaarheid van politie 'op afroep' onzeker is geworden, werd dit teruggedraaid door burgemeester Wouter Kolff.

De agenten staken omdat ze een betere CAO en lagere werkdruk willen. Minister Fred Grapperhaus van Justitie en Veiligheid heeft de politievakbonden voor de rechter gesleept. Volgens hem zorgen de geplande stakingen voor 'onacceptabele risico's voor de openbare orde en veiligheid'. Het kort geding stond eerder voor 13:00 uur gepland, maar werd een uur uitgesteld.

Vrijdag om 14:00 uur beslist de rechter of de acties door mogen gaan.

Lees ook

asmediaongelukhagi

Kind (1) loopt weg op en wordt geschept

Bij een aanrijding in Boven-Hardinxveld is maandag een 1-jarig kind gewond geraakt. De dreumes was ontsnapt aan de aandacht van de ouders, liep de weg op en werd daar geschept door een auto.

Concertant in de historische kerkzaal

Zondag op TV Dordrecht: 'Spaans' zomerconcert

Karin Dolman en Caecilia Boschman trapten eerder dit jaar een nieuw seizoen zomerconcerten in de Trinitatiskapel af met 'Sueños Españoles'. Dit concert, met zoals de titel aankondigt veel Spaanse muziek, is komende zondag te zien op TV Dordrecht.

nanning

Hoe voorkom je een overval? Gemeente gaat juweliers helpen

De gemeente Dordrecht en de politie gaan in gesprek met juweliers in de stad over criminaliteit en wat daartegen te doen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in antwoord op raadsvragen. Het is een gevolg van overvallen die de laatste maanden in Dordrecht hebben plaatsgevonden op verschillende ondernemers.

fancycrave1-hands-820272

Sites van gemeenten niet toegankelijk voor bezoekers met beperking: 'Mensen worden uitgesloten'

Slechts één op de twintig websites en apps van gemeenten in deze streek heeft de status ‘volledig toegankelijk’ voor mensen met een beperking. Dat blijkt uit een analyse van Rijnmond van gegevens van 23 gemeenten in de hele regio. Sliedrecht scoort slecht, maar benadrukt dat ontbrekend of verouderd onderzoek meespeelt in hun beoordeling.

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.