gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht decor van korfbalweek

Dordrecht is gastheer van een heuse korfbalweek. In de derde week van augustus organiseren de Dordtse korfbalverenigingen, DeetosSnel voorop een internationale korfbalweek.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
Voor wie het nog niet wist: Dordrecht is een echte korfbalstad: er zijn vijf maar liefst vijf korfbalverenigingen actief. DeetosSnel, OranjeWit, SportingDelta, Movado en KC Dordrecht met honderden jongeren die de sport beoefenen. Van 17 tot 22 augustus zal er een selectie van Korfbalclub Barcalona in Dordrecht zijn.  

Gedurende deze week zullen zij workshops volgen van bekende Nederlandse korfballers en korfbaltrainer zoals Rob Lof en Leon Simons. Deze bekende korfballers worden bijgestaan door internationale coaches van het IKF (Internationale Korfbal federatie).


Ook zullen er deze week korfbalclinics zijn waar deze bekende trainers en de IKF coaches geïnteresseerde tieners van alle verenigingen training zullen geven in de korfbalsport. DeetosSnel en Sporting Delta zullen deze week hun accommodatie openstellen voor de activiteiten. 




Lees ook

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

stoplichten doen het niet Provincialeweg

Stroomstoring treft meer dan 100 aansluitingen

Een storing in het elektriciteitsnet heeft vrijdagochtend een honderdtal aansluitingen in Dordrecht getroffen. Volgens netbeheerder Stedin waren vooral woningen en bedrijven in het gebied rond het politiekantoor aan de Provincialeweg getroffen. Ook verschillende verkeerslichten werkten niet.

xr landbouw protest

Protest met veekar moet mensen laten nadenken over vleesconsumptie

‘Stop met ons fokken!’ Dat is de boodschap van Extinction Rebellion (XR) Landbouw tijdens een protest bij de MediaMarkt vrijdagochtend en aan het begin van de middag. Tijdens de actie gingen demonstranten in gesprek met voorbijgangers over vleesconsumptie, dierenwelzijn en de gevolgen van de intensieve veehouderij voor het milieu.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Vierde aanhouding voor dood Zwijndrechtenaar

De politie heeft een vierde man aangehouden voor de dood van een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Het lichaam van de Zwijndrechtenaar werd eind mei aangetroffen in een huis aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, nadat hier brand had gewoed.

foto website_2

Dat is schrikken, Noek (12) bouwt met broer spookhuis in tuin: ‘Mensen worden bang'

Een spookhuis in je achtertuin, dat heeft de twaalfjarige Noek uit Dordrecht samen met zijn broer Sam (15) gemaakt. Zo groot als deze is er maar één van in de wijk en iedereen is op 31 oktober welkom om het te aanschouwen. "Anderen doen ook aan Halloween, maar niet zo groot”, vertelt een trotse Noek.

nk2026102893A09535

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.