gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht en Rotterdamse haven breiden samenwerking uit

De Dordtse wethouder Jasper Mos en Ronald Paul, directeur bij het Havenbedrijf Rotterdam, hebben gisteren een handtekening gezet onder een overeenkomst die de samenwerking tussen de twee partijen wat betreft de Westelijke Dordtse Oever gaat versterken.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
De Dordtse Zeehaven valt sinds 2012 al onder het Rotterdamse Havenbedrijf die ontwikkeling, exploitatie en beheer van het gebied voor z'n rekening neemt.  Daar komt nu de promotie en marketing van de Westelijke Dordtse Oever bij.

De Oever, goed voor 750 bedrijven en 14.000 arbeidsplaatsen, ligt gunstig tussen de twee wereldhavens Antwerpen en Rotterdam. Al in 2009 zijn initiatieven met het Havenbedrijf en het Rijk gestart om het gebied te ontwikkelen als versterking van de Mainport Rotterdam. De concrete aanvullingen wat betreft de Westelijke Dordtse Oever behelzen de herontwikkeling van de bedrijventerreinen Louterbloemen, Dordtse Kil I t/m IV en Amstelwijck West

Lees ook

sc genemuiden fc dordrecht

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

halloween

Halloween in de streek: van spooktochten tot discozwemmen

Skeletten, vampiers en heel veel bloederige elementen: Halloween staat voor de deur. Straten worden griezelig versierd en kinderen gaan verkleed langs de deuren met als doel zo veel mogelijk snoep te verzamelen. Maar er is dit weekend nog veel meer te doen. Hieronder vind je een selectie van de Halloween-activiteiten die zaterdag plaatsvinden in onze streek.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

orpheusensemble

Zondag op TV Dordrecht: Najaarsconcert Orpheus Ensemble

De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.